Bříško se jí pěkně zakulacuje. Agáta Hanychová ukázala, jak na jejím těle vypadá 5. měsíc těhotenství

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 12. 2022

Pět měsíců si Agáta Hanychová (37) užívá požehnaný stav. Příchod miminka na svět očekává s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). A aktuálně se pochlubila snímkem, ze kterého je zřejmé, že se jí bříško začíná pěkně zakulacovat. "Až se jí narodí, to už jí bude 38 let a to je, myslím si, pravá chvíle na třetí dítě," uvedla pro ŽivotvČesku.cz matka influencerky Veronika Žilková, která se těší, že se stane již čtyřnásobnou babičkou.

Miminko Agáty Hanychové, která je vyhlášená svou bezprostředností a mnohdy ostrým jazykem, by mělo přijít na svět v dubnu. O tom, jak se bude jmenovat a jakého bude pohlaví, fanoušci pohledné brunetky pouze spekulují - sama influencerka doposud konkrétní nebyla.

Aktuálně se bývalá II. vicemiss České republiky z roku 2005 pochlubila, jak se jí v pátém měsíci zakulacuje bříško, když ho poměřila s proporcemi nafukovací postavy Santa Clause.

Není to tak dlouho, co se na pohlaví miminka redakce ŽivotvČesku.cz dotázala Veroniky Žilkové, která se netají tím, že se na dalšího člena rodiny moc těší. "Nejsem rodič, jsem prarodič. A doufám, že jako každou matku třetí dítě zklidní, tak že zklidní Agátu a bude už klidná matka, která si užívá miminka a rodičovství. Dvě předtím měla brzy, teď je to ideální věk," uvedla herečka v exkluzivním rozhovoru.

Agáta Hanychová má z předchozích vztahů kromě syna Kryšpína (11) také dceru Miu (5). Jaromír Soukup má se svou exmanželkou dvě dospělé děti. Jejich první společný potomek, který se má narodit v dubnu, podle slov budoucí trojnásobné maminky přijde na svět v pražské porodnici na Vinohradech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.