Britney Spears na sobě tvrdě dře a má postavu jako lusk. Pomáhá jí pohledný trenér

Profimedia
Zpěvačka Britney Spearsová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 17. 6. 2021

Svými hity bořila příčky světových hitparád a vysloužila si titul princezny popu. Zpěvačka Britney Spears (39) prožila roky obrovské slávy, ale poznala i tvrdé pády. Ty nejhorší roky jsou však už snad za ní a jako brzká »čtyřicátnice« se udržuje v nejlepší kondici, jakou kdy měla. Fanouškům předvádí výstavní postavu prostřednictvím sociálních sítí, na kterých je hodně aktivní.

Americká popová ikona má za sebou roky, během kterých se stala celosvětovým fenoménem. Ale stejně tak přišly i těžké časy. Prožila si krušné chvíle v komplikovaných vztazích, měla psychické problémy, řešila soudní spory, a dokonce přišla o svéprávnost. Na jaře letošního roku divákům představila dokument s názvem Osvoboďte Britney Spears (v originále Framing Britney Spears), v němž odhalila bolestné chvíle svého života a ukázala velmi křehké nitro své osobnosti.

Matka dvou synů – Seana Prestona (15) a mladšího Jaydena Jamese (14), které má s bývalým manželem a rapperem Kevinem Federlinem (43), se musela hned několikrát zvednout ze dna. V roce 2008 došlo dokonce na psychický kolaps a její otec James Spears musel převzít i roli zpěvaččina poručníka a správce majetku. Vypadalo to, že s hvězdnou Britney to jde z kopce a všichni si přáli, aby se zase vrátila na výsluní a zahnala svoje vnitřní démony.

V současné době je rodačka z McCombu v Mississippi aktivní na sociálních sítích, kde předvádí, že je v perfektní kondici - což je evidentní i na její postavě. Udržuje si štíhlé křivky a fanouškům ukazuje, že i po všech pádech na sobě neustále pracuje. "V posledních týdnech jsem si řekla, že je to ono… že se musím dostat do formy, protože tělo mého přítele je víc žhavé než nejžhavější. Začala jsem boxovat, takže se teď cítím silnější," řekla Britney Spearsová, jak uvedl web Eatthis.com. Zmínila také pohledného mladšího přítele Sama Asghariho (27), který pracuje jako osobní trenér.

Sympatická blondýnka přiznala, že hodně běhá – ať už venku nebo na běžeckém páse, protože jde o pohybovou aktivitu, při které spálí hodně kalorií. Ve stravování se snaží nejíst průmyslově zpracované potraviny a držet se »čisté filosofie«. A vyplácí se jí to! Má krásnou ženskou postavu, za kterou se rozhodně nemusí stydět ani po boku svého vypracovaného partnera.

Martin Maxa (61) je známý zejména tím, že o svou postavu vždy pečoval a vedle mnohých kole...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu