Brooke Shieldsová je v 56 letech stále krásná a fit. Vedle dcer vypadá spíš jako jejich starší sestra

Herečka Brooke Shieldsová s dcerami
Herečka Brooke Shieldsová s dcerami
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2021

Hollywoodská herečka Brooke Shieldsová (56) se proslavila hlavní rolí ve filmu Modrá laguna z roku 1980. Na pláži dnes vypadá stejně dobře jako tehdy a péči o své tělo evidentně nezanedbává. Od práci na kondici ji neodradil ani vážný lednový úraz. Vedle svých dcer u moře vypadá, jako by byla spíš jejich starší sestra.

Brooke Shieldsové bylo jen 14 let, když se proslavila v Modré laguně. Když dospívala, stávala se z ní stále krásnější žena, v 90. letech pak byla považována za sexsymbol. Svou krásu neztrácí ani v 56 letech - stárne přirozeně, a přesto má jiskru, díky které dokáže zastínit i své dvě nádherné dcery.

Rowan (18) a Grier (15) jsou krásné, jedna dokonce zdědila její nevšední oči. Jinak se ale své slavné matce příliš nepodobají, obě jsou rusovlásky se světlou pletí, kdežto herečka je opálená bruneta. Nelze si ale nevšimnout, že nádhernou postavu do plavek mají všechny tři.

Brooke ještě před několika měsíci dodržovala přísnou cvičební rutinu, právě kvůli tomu si ale v lednu přivodila zranění. Při pádu z balanční plošiny si ošklivě zlomila stehenní kost. "Díky fyzioterapiím jsem na tom už mnohem lépe," uvedla Shieldsová pro magazín Today.

"Zjistila jsem, že se nemusím kdovíjak namáhat a zvedat těžké váhy, abych byla v kondici. Zranila jsem se, dělám jen lehké cviky a ty mě udržují ve stejné formě, v jaké jsem byla, dokud jsem na sebe mohla být tvrdá. Navíc mám osobního trenéra a cvičení s ním nebolí," vysvětlila herečka.

Hvězda hollywoodských filmů a seriálů měla zpočátku pocit, že se musí přehámat. "Chtěla jsem porušit slib, který jsem dala lékařům, a cvičit tak jako předtím. Naučila jsem se ale, že když jsem klidná uvnitř, mé tělo to ocení a jednoho dne se mi odvděčí. Navíc jsem dcerám ukázala, že v životě se jim může stát cokoliv, ale musí to přijmout a přistupovat k věcem zodpovědně," dodala krásná Brooke Shieldsová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.