Hvězda filmu Modrá laguna má i v 57 letech obdivuhodnou postavu. Brooke Shieldsová se ukázala jen ve spodním prádle

Herečka Brooke Shieldsová ve filmu Modrá laguna
Herečka Brooke Shieldsová ve filmu Modrá laguna
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2022

Hollywoodská herečka Brooke Shieldsová (57) se proslavila hlavní rolí ve filmu Modrá laguna z roku 1980. V něm se na pláži pohybovala velmi skromně oděná a nyní dokazuje, že film by mohla z fleku natočit znovu. V kampani na spodní prádlo totiž ukázala perfektní postavu. Její trenér pak pro magazín CelebWell řekl, jak se udržuje v kondici.

Brooke Shieldsové bylo jen 14 let, když se proslavila v Modré laguně. Když dospívala, stávala se z ní stále krásnější žena, v 90. letech pak byla považována za sexsymbol. Svou krásu neztrácí ani v 57 letech a moc dobře to ví. Zapózovala si v reklamě na spodní prádlo, čímž dokázala, že i padesátnice mohou dvacátnicím vytřít zrak a být konkurencí.

Herečka ještě v roce 2020 dodržovala přísnou cvičební rutinu, právě kvůli tomu si ale v lednu loňského roku přivodila zranění. Při pádu z balanční plošiny si ošklivě zlomila stehenní kost. Její cvičení tak nyní musí být nenáročné. Pokud jde o udržování štíhlé linie, spoléhat se teď musí hlavně na vyváženou stravu.

"Svým klientům doporučuji, aby se drželi zásady přijímat hodně proteinů. Brooke tak obvykle snídá ovesnou kaši či ovesné vločky v jiné variantě, k obědu pak má maso se zeleninou a to samé k večeři. Dodržuje, že večeře má být nejmenším jídlem dne," řekl trenér herečky Ngo Okafor pro magazín CelebWell.

Brooke Shieldsová je ve stravě jako herečka a modelka zásadová celý život a zdá se, že vybudované návyky jí přinášejí ovoce i jako padesátnici. Jak jinak je možné vysvětlit, že ve spodním prádle vypadá stále tak fantasticky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.