Budu mít svatbu. Kdybych byla líná a ošklivá, tak mě o ruku nepožádal, řekla hrdinka reality show

Se svolením TV Nova
Iveta a David z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 24. 4. 2021

Říká se, že reality show z českých domácností slouží jako manželská poradna. Deset dnů v jiné domácnosti rodinu buď posílí, nebo je posledním hřebíčkem do společného soužití a následuje rozvod. Potvrzuje to paní Iveta, kterou diváci tuzemské komerční televize poznali ve středu. "Dalo nás to více do kupy, více jsme se spojili a David mě požádal o ruku," řekla hrdinka posledního dílu pro ŽivotvČesku.cz.

Mohlo by se zdát, že hlavním důvodem, proč se české rodiny hlásí do reality show, jsou finance. Sto tisíc korun jsou peníze, které umí vyřešit řadu problémů. Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková po českých domácnostech chodí už 16 let a nemyslí si, že peníze jsou hlavním motivem.

"Většinou to není jen kvůli penězům. Vždy je tam něco navíc. Myslím si, že nás páry používají jako manželskou poradnu. Takové to klasické »on si mě neváží a ona si mě neváží«. Také není pravidlem, že do Výměny přihlašují ženy, v poslední době přihlašuje rodinu dost chlapů. Peníze jsou velmi příjemné, ale jde tady hlavně o to nastavení zrcadla, podívat se, jak to funguje v jiné rodině. Dost často jsme používání jako poslední záchrana před rozvodem. Výměna je pro mnoho lidí poslední možností, jak zachránit vztah," uvedla Jana Rezková pro ŽivotvČesku.cz.

Poslední televizní díl jí dává za pravdu. Při závěrečné scéně se zdálo, že vztah Davida a Ivety nevydrží, jenže po osmi měsících od natáčení paní Iveta hovoří tak, že natáčení partnery stmelilo a dokonce bude svatba.

"První tři měsíce po návratu to vypadalo na rozchod. Ale nakonec bude svatba, David mě požádal o ruku. Myslím si, že kdybych byla tak zlá, líná a ošklivá, tak jsme se po té Výměně rozešli. Ale my jsme se nerozešli, naopak nás to dalo více do kupy, více jsme se spojili a nakonec bude svatba," pochlubila se paní Iveta pro ŽivotvČesku.cz.

I když Česká republika bojuje s epidemií koronaviru, tak paní Iveta řekla, že by svatbu ráda stihla do konce roku, která bude jen pro nejbližší. "Rádi bychom svatbu stihli ještě letos. Žádné známé nemáme, nikoho zvát nebudeme, svatba bude jen v rodinném kruhu," dodala pro ŽivotvČesku.cz žena, která u diváků zanechala rozporuplné dojmy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu