Bum, prásk. Zuzana Bubílková si zaboxovala a zacvičila s Jiří Krampolem. Zvládám i s umělým kloubem, říká

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol
Zuzana Bubílková a Jiří Krampol
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

Moderátorka Zuzana Bubílková (69) a její kolega a kamarád Jiří Krampol (83) rozhodně nepatří do starého železa. Ve svém věku chodí pravidelně cvičit, aby své tělo udrželi ve formě. A jak je na snímcích patrné, umí se v posilovně popichovat, aby byla legrace. "My chodíme s Jirkou pravidelně dvakrát týdně, někdy i třikrát," řekla pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěná publicistka.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol k sobě před časem našli cestu a tráví spolu hodně času. Oba jsou bez partnerů, před rokem herci náhle zemřela manželka Hana (†59), a lidsky si skvěle rozumí a doplňují se. Dokonce spolu pracují i na několika pořadech. A spojuje je nejen práce, ale i péče o tělo. Oba totiž rádi cvičí.

"Když jsme byli na dovolené, tak jsme chodili každý den. Jirka roky cvičí, ale posilovny byly rok zavřené. On dělá trošku něco jiného než já. Já potřebuji posílit hlavně ruce, ale je pravda, že mi třeba poradí, jak mám správně držet činku. Myslím, že by senioři obecně měli chodit cvičit, je to pro zdraví dobré a když to zvládám já, a to mám umělý kloub, tak to musí zvládnout všichni," řekla s úsměvem na tváři legendární moderátorka Zuzana Bubílková, která je známá tím, že ráda chodí na několikakilometrové procházky ve večerních hodinách po Praze.

Dříve se spekulovalo o tom, že oba tvoří partnerskou dvojici, to ale Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz nedávno vyvrátil. "Zuzana Bubílková je velmi pracovitý a chytrý člověk. Natáčíme spolu, máme si o čem povídat, ale není to tak, jak se pořád spekuluje, že bychom měli nějaký vztah. Nebydlíme spolu, nic takového není," uvedl oblíbený herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.