Bydlení snů. Dron natočil detailně přepychový dům, který si vybírala Jennifer Lopezová a Ben Affleck

Autor: Profimedia | Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Poté, co došlo po 17 letech od rozchodu na velký návrat zpěvačky Jennifer Lopezové (52) k herci Benu Affleckovi (48), je na řadě jejich společné bydlení. Už několik týdnů se pár snaží chodit po prohlídkách nemovitostí a hledat tu pravou, která by se stala jejich novým domovem. Do oka jim zatím padlo sídlo, které má hodnotu neskutečných 85 milionů dolarů (v přepočtu 1 834 215 000 korun), které zachytily záběry z dronu.

Už se nesnaží tajit svou lásku a vystupují na veřejnosti oficiálně jako pár. K tomu samozřejmě patří i to, že si Jennifer Lopezová s Benem Affleckem hledají společné bydlení a chtějí si vytvořit vytoužené hnízdečko lásky. Zalíbilo se jim luxusní sídlo v Beverly Hills, které patří k místům, kde se usídlují slavné hvězdy. Dům má obrovský počet pokojů – jenom ložnic je ve vile 12, koupelen dokonce 24. Nechybí ani místo pro vyžití týkající se volnočasových aktivit.

Nemovitost totiž nabízí vnitřní sportovní komplex, kde se nachází basketbalové hřiště, boxerský ring a nechybí ani obrovský bazén. Co by to bylo za honosné sídlo vhodné pro společenský život celebrit, kdyby nebyl součástí také dům pro hosty a parkoviště pro až osm desítek hostů. Vila nabízí i dostatek prostoru na zahradě, která je plná především zeleně - dává tak prostor k možným úpravám podle představ nových majitelů.

"Myslím si, že už jsem dobrá ve skrývání soukromých aspektů mého života před širokou veřejností. Ať už se v mém životě děje cokoliv, není to nic, čím bych musela své příznivce zatěžovat. Jako herečka a zpěvačka pro ně ze sebe vydávám to nejlepší, o tom je showbyznys a taková je v rámci mého povolání má povinnost," vyjádřila se Jennifer Lopez, jak cituje magazín Harper's Bazaar.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.