Bývalá manželka Pavla Nedvěda je zase o rok starší. Vedle své dcery vypadá jako její sestra. Daru by krásou lehce zastínila

Pavel Nedvěd a Ivana Nedvědová v roce 2003
Pavel Nedvěd a Ivana Nedvědová v roce 2003
Foto: VÁCLAV PANCER / MAFRA / Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2022

Bývalá manželka fotbalové legendy Pavla Nedvěda (49) oslavila své 48. narozeniny. S Ivanou Nedvědovou se zvěčnila její dcera, která se snímkem pochlubila na sociální síti. Spíše než jako matka a dcera působí jako dvě sestry, bývalá fotbalová manželka si tak nejspíš na nedostatek zájmu mužů stěžovat nemusí, přestože její exmanžel dal přednost zpěvačce Daře Rolins (49). "Já bych Daru domů nechtěl, je celá umělá a mně se to nelíbí. Pavel by se podle mě měl hlavně teď soustředit na Juventus," výmluvně situaci okomentoval nedávno pro ŽivotvČesku.cz bývalý fotbalový útočník Ladislav Vízek (66).

Ivana Nedvědová strávila po boku oblíbeného fotbalisty Pavla Nedvěda řadu let, brali se totiž již v roce 1994. Jejich manželství oficiálně skončilo v roce 2021.

Od roku 2019 sportovní legenda udržovala vztah nejprve s mladičkou parkurovou jezdkyní Lucií Anovčínovou (27), což vydrželo přibližně rok, následně v loňském roce zakotvila v náruči zpěvačky Dary Rolins (49), se kterou je dodnes.

O myšlenkách na to, že jí manžela odloudí jiná žena, promluvila Ivana Nedvědová v roce 2006 v rozhovoru pro MF Dnes. Tehdy to vnímala tak, že stejně jako by mohl nový vztah navázat její muž, mohla by tak učinit i ona. "Pavel sázel na jistotu a našel si zdravotní sestru. Ale nechápu, proč se vždycky kouká na fotbalisty. Vždyť i manželka si může najít osmnáctiletého kluka. Za ním se v Itálii otáčejí ženy a za mnou muži," řekla tehdy.

Z jejích slov je zřejmé, že jí sebevědomí rozhodně nechybí. Není se čemu divit, mladšího muže by si vzhledem ke svému půvabu rozhodně mohla dovolit.

Že Ivana Nedvědová oslavila 48 let, by jí nejspíš hádal jen málokdo a vedle své dcery Ivanky vypadá spíše jako její starší sestra. Rodinný snímek, na kterém jsou si obě ženy podobné jako vejce vejci, zveřejnila Ivanka mladší na sociální síti Instagram.

Ani rozpad manželství neměl vliv na to, že by se matka s dcerou chystaly stěhovat zpět do Česka. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla Ivana Nedvědová mladší již dříve pro ŽivotvČesku.cz a dala tak najevo, že Itálie je pro celou rodinu, i když rozpadlou, domovem.

Influencerka Monika Binias (49) všem ženám, které po letech opustil muž, doporučuje, aby si našly mladšího partnera. Vysvětlila důvod. "Mladší partner má většinou elán do života, optimismus, svou ženu táhne nahoru a dodává jí energii. Nechce být zalezlý doma, chce se mu cestovat, nic pro něj není většinou problém," uvedla pro ŽivotvČesku.cz výhody »zajíčků«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.