Bývalá moderátorka Nicol Lenertová se živí jako mluvčí. Její půvab stále láme mužům srdce

Nicol je pořád velmi krásná žena
Nicol je pořád velmi krásná žena
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2020

Jedna z nejkrásnějších moderátorek Nicol Lenertová (45) v dobách své největší slávy sedávala v Televizních novinách po boku Karla Voříška (56), pak se rozhodla na čas odstěhovat se do USA. S návratem rozjela v Česku hodně slibnou kariéru, kterou stále buduje.

I když jako moderátorka skončila, vztah k médiím stále udržuje. Od června pracuje jako mluvčí OZP - pro třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice.

"S médii jsem se za celou svou profesní kariéru seznámila snad ve všech možných podobách, asi je to vztah na celý život," říká krásná Nicol, která v dobách na televizní obrazovce měla nespočetně nabídek na rande. Dnes už je ale dvojnásobnou maminkou.

Zveřejnil(a) Nicol Lenertová dne Středa 23. září 2020

I se dvěma dětmi vystudovala politologii a vysokou školu ekonomie a managementu v Bratislavě. Zkušenosti má i jako mluvčí a tak se v novém zaměstnání cítí jako ryba ve vodě. Pracovala totiž jako mluvčí Středočeského kraje.

V roce 1994 se Nikol stala Miss Severní Čechy. Pak se několik let věnovala modelingu. Jejím půvabům neodolal v létě 1999 ani Jaromír Jágr (48). Nějakou dobu se potom věnovala zpěvu, a to v seskupení NewTrio. S manažerem Jaroslavem Kalátem mají dva syny Jardu (15) a Dominika (13).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.