Bývalá partnerka Jaromíra Jágra míří na operaci. Veronika Kopřivová se měla rozejít i s otcem své dcery 20 měsíců od jejího narození

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 1. 2023

Těžkým obdobím prochází bývalá láska Jaromíra Jágra (50). Modelka Veronika Kopřivová (31) promluvila o tom, že ji čeká operace, k tomu se aktuálně silně mluví o tom, že se údajně měla rozejít s modelem Miroslavem Dubovickým (31), s nímž má dvacetiměsíční dceru Ellu. Pro ŽivotvČesku.cz pár dnů před porodem promluvila o výběru jména pro holčičku, v té době bylo ještě mezi snoubenci vše zalité láskou.

Pohledná blondýna se na svém profilu na sociální síti vypsala z toho, že zdravotní komplikace ji provází již delší dobu. "Teď jsem si měla balit kufr, za pár hodin sedět v letadle a užívat si dovču. Místo toho jedu z předoperačního vyšetření a dál teď sama nevím, co bude. Poslední půlrok pro mě byl v několika směrech náročným obdobím, ale život se nemohl zastavit," uvedla v první části Veronika Kopřivová, že v současnosti prochází složitým obdobím ve více rovinách.

"Já vím, je to hodně obecný, ale víc sdílet nechci. Já jen jestli si teď procházíte nějakým obdobím, tak to zvládnete, vždycky to zvládneme. Ve finále nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Já vím, útěcha na hov*o co, taky mě to nepovzbudilo, ale to je život. Jednou tak a pak zas tak," dodala pohledná kráska na svém Instagramu a naznačila tak, o čem se v posledních dnech v kuloárech šušká, že se měla rozejít s otcem své dcery.

Miroslav Dubovnicný pro Blesk.cz rozchod nepotvrdil, ani nevyvrátil. "Já se nechci k těmto věcem vyjadřovat. Vždy je to špatně, ať člověk odpoví jakkoliv."

Ještě před narozením dcery a až do posledních Vánoc vše probíhalo v rámci jejich vztahu v rámci možností a nic nenasvědčovalo tomu, že by to lidově řečeno skřípalo. Veronika Kopřivová pro ŽivotvČesku.cz dokonce promluvila o tom, jak vybírali s partnerem jméno pro dceru.

"Nejsem úplně na česká tradiční jména, upřímně jsme jméno ještě ani neřešili. Bavili jsme se o tom zatím jednou, padlo nějakých pět jmen, ale zatím nic vybraného nemáme. Jsem zvědavá, jestli se rozhodneme těsně před narozením mimča, nebo až ho uvidíme, jaké jméno bude sedět nejvíc. Necháváme to plynout," řekla půvabná modelka pro ŽivotvČesku.cz pár dnů před porodem. Nakonec dcera dostala jméno Ella, která z toho, čím si její milovaná maminka prochází, je rozhodně neveselá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.