C. J. z Pobřežní hlídky chtěla stárnout přirozeně. Pamela Andersonová je nakonec kvůli plastikám k nepoznání

Herečka Pamela Anderson
Herečka Pamela Anderson
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2021

Pobřežní hlídka byla dlouhotrvajícím seriálem, který dokázal zaujmout publikum jakéhokoliv pohlaví a věku. Ženy rády sledovaly děj, muži obdivovali dokonalé plavčice. Jednou z nich byla i C. J., kterou hrála Pamela Andersonová (53). Ta na sebe později začala upozorňovat i výraznými kosmetickými úpravami a po čtyřicítce se zařekla, že stárnout už bude přirozeně. Svým slovům nedostála a dnes je k nepoznání.

Pamela Andersonová byla nejvýraznější ženskou tváří v seriálu Pobřežní hlídka. Když natáčení v roce 1989 začalo, bylo jí 22 let a stala se středem pozornosti publika. Jak čas plynul, nechtěla se vzdát své krásy a začala podléhat svodu plastických operací.

Největší předností Pamely je její poprsí, které si nechala několikrát upravit a zvětšit. Má také výplně ve rtech. Před 10 lety tvrdila, že má všech zákroků dost a chce stárnout přirozeně. "Je to moje nejlepší volba, injekce a botox se mi nelíbí,“ řekla časopisu New.

Její slova zněla, jako by měla o budoucích úpravách vzhledu jasno. "Přátelé mi říkají, abych se nechala vylepšovat, ale v tomto směru mě jejich názory nezajímají. Chci vidět, jak budu vypadat, až budu stará,“ vysvětlila.

O pár let později názor změnila a vypadá k nepoznání. "Nemám nic proti plastikám. Co jsem si nechala udělat, to už se mnou zůstane navždy, ale nic dalšího nechci. Jen v obličeji budu pokračovat, abych neměla vrásky,“ řekla v rozhovoru pro magazín W.

Pamela Andersonová říkala, že omlazování nechce přehánět, ale nestanovila si konkrétní hranici. "Nechci se vydat na stezku hrůzy, děsit lidi a nechat do sebe řezat. Štěstí je klíč ke kráse,“ dodala sebevědomá blondýnka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.