Reklama:

Z obézní dívky to dotáhla až na podobu s Pamelou Anderson. Charlotte Štiková na dráždivém videu připomíná slavnou plavčici

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 3. 2024

Mladší sestra Ornelly Koktové Charlotte Štiková opět na sociálních sítích provokuje svými svůdnými pohledy. Na nejnovějším videu přidala k pohledům i prapodivné pohyby, které mají zřejmě evokovat cosi přitažlivého. Blondýnka, jež dokázala zhubnout desítky kilogramů, si svou váhu udržuje a je z ní úplně jiný člověk. Jedna z jejích sledujících si nejmladší členku kontroverzní rodiny dokonce spletla se slavnou plavčicí ze seriálu Pobřežní hlídka Pamelou Andersonovou. O nové zálibě své dcery promluvil pro ŽivotvČesku.cz Charlottin otec Michal Štika.

Reklama:

Už je to pár let zpátky, co se nejmladší členka rodiny Štikových pustila do radikálního hubnutí. Pohledná blondýnka již od dětství bojovala s nadváhou, až před třemi lety dokázala s přebytečnými kilogramy zatočit. Jak se zdá, dodnes si svou váhu udržuje a podle snímků či videí na Instagramu si libuje v estetických úpravách svého obličeje. Na nejnovějším videu se pyšní plnými rty a dlouhou blond kšticí, která pravděpodobně také není od přírody.

Reklama:

Spolu s tmavými očními linkami blondýnka jedné ze sledujících připomněla slavnou americkou herečku Pamelu Andersonovou, jež byla v devadesátých letech považována za symbol ženské přitažlivosti. "Nejdřív jsem si myslela, že je to Pamela," napsala pod video, kde Charlotte hází dráždivé pohledy.

O Charlottě Štikové promluvil na podzim její otec Michal Štika, který se s dcerou jednou za čas vídá. "S Charlottkou jsme se nedávno potkali a nevím, jak to dělá, ale je čím dál krásnější. Novinka je, že začala umělecky malovat a má plány, že se tím chce živit. Fandím jí a mám radost, že má sny, které realizuje," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika, jehož druhá dcera Ornella aktuálně bojuje o titul Survivora v Dominikánské republice.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: