Reklama:

Carmen Electra z Pobřežní hlídky vypadá krátce před 50. narozeninami jako třicátnice. Prozradila, čemu vděčí za mladistvý vzhled

Herečka Carmen Electra
Herečka Carmen Electra
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 2. 2022

Herečka Carmen Electra (49) se proslavila v seriálu Pobřežní hlídka, zahrála si ale i v řadě dalších filmů a seriálů, v nichž měla především role svůdnic. Nyní si po delší době vyšla do společnosti a dokázala, že slovo stárnutí nemá ve slovníku. I po letech by v červených plavkách dovedla okouzlit lecjakého muže.

Reklama:

Na této planetě je asi jen málo mužů, kterým by při pohledu na Carmen Electru nespadla brada až na zem. Snažila se prorazit jako zpěvačka, a kdyby se jí to podařilo, pravděpodobně by ji nikdo nemohl obdivovat v Playboyi nebo polonahou v televizi. Přestože dnes už její kariéra není tak zářná jako v minulosti, rozhodně se jí nedá upřít, že má stále styl a šmrnc.

Reklama:

Leckdo by mohl její mladistvý vzhled přisuzovat plastickým operacím a jiným drobnějším estetickým zákrokům, pravda je ale podle herečky samotné někde úplně jinde. Tvrdí, že v životě žádnou plastiku nepodstoupila a že to aktuálně ani nemá v plánu.

"Buďme upřímní, jsme v Hollywoodu, a když řeknu pravdu, lidé jsou většinou v šoku, protože slavné ženy mého věku už mají často nějaké zákroky za sebou. Já jsem žádnou plastiku nikdy nepodstoupila a troufám si říct, že za svůj mladistvý vzhled vděčím vlastní důslednosti v péči o pleť," řekla Carmen Electra v rozhovoru pro britský společenský deník Daily Mail.

Žena, která leckomu v červených plavkách v seriálu Pobřežní hlídka učarovala, se o sebe dobře stará a péče o pleť i tělo jí přináší ovoce ve formě skvělé postavy a bezchybné pleti. Rozumí ale tomu, že může jít z části i o genetiku, a proto neodsuzuje nikoho, kdo se k plastické operaci rozhodne. Sama říká, že neví, zda ji za pár let nebude potřebovat.

"V tuhle chvíli jsem šťastná za to, že má péče funguje a mé návyky mají výsledky. Nemám ale nic proti nikomu, kdo se k nějakému zákroku rozhodl. Myslím si, že všichni mají právo být takoví, jací být chtějí, aniž by je za to někdo odsuzoval," dodala Carmen Electra, která by i pár měsíců před 50. narozeninami dokázala mladším kolegyním svou krásou vytřít zrak.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: