Carmen Electra z Pobřežní hlídky vypadá krátce před 50. narozeninami jako třicátnice. Prozradila, čemu vděčí za mladistvý vzhled

Herečka Carmen Electra
Herečka Carmen Electra
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 2. 2022

Herečka Carmen Electra (49) se proslavila v seriálu Pobřežní hlídka, zahrála si ale i v řadě dalších filmů a seriálů, v nichž měla především role svůdnic. Nyní si po delší době vyšla do společnosti a dokázala, že slovo stárnutí nemá ve slovníku. I po letech by v červených plavkách dovedla okouzlit lecjakého muže.

Na této planetě je asi jen málo mužů, kterým by při pohledu na Carmen Electru nespadla brada až na zem. Snažila se prorazit jako zpěvačka, a kdyby se jí to podařilo, pravděpodobně by ji nikdo nemohl obdivovat v Playboyi nebo polonahou v televizi. Přestože dnes už její kariéra není tak zářná jako v minulosti, rozhodně se jí nedá upřít, že má stále styl a šmrnc.

Leckdo by mohl její mladistvý vzhled přisuzovat plastickým operacím a jiným drobnějším estetickým zákrokům, pravda je ale podle herečky samotné někde úplně jinde. Tvrdí, že v životě žádnou plastiku nepodstoupila a že to aktuálně ani nemá v plánu.

"Buďme upřímní, jsme v Hollywoodu, a když řeknu pravdu, lidé jsou většinou v šoku, protože slavné ženy mého věku už mají často nějaké zákroky za sebou. Já jsem žádnou plastiku nikdy nepodstoupila a troufám si říct, že za svůj mladistvý vzhled vděčím vlastní důslednosti v péči o pleť," řekla Carmen Electra v rozhovoru pro britský společenský deník Daily Mail.

Žena, která leckomu v červených plavkách v seriálu Pobřežní hlídka učarovala, se o sebe dobře stará a péče o pleť i tělo jí přináší ovoce ve formě skvělé postavy a bezchybné pleti. Rozumí ale tomu, že může jít z části i o genetiku, a proto neodsuzuje nikoho, kdo se k plastické operaci rozhodne. Sama říká, že neví, zda ji za pár let nebude potřebovat.

"V tuhle chvíli jsem šťastná za to, že má péče funguje a mé návyky mají výsledky. Nemám ale nic proti nikomu, kdo se k nějakému zákroku rozhodl. Myslím si, že všichni mají právo být takoví, jací být chtějí, aniž by je za to někdo odsuzoval," dodala Carmen Electra, která by i pár měsíců před 50. narozeninami dokázala mladším kolegyním svou krásou vytřít zrak.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.