Zub času se do ní ještě nezakousl. Bývalá Playmate Carmen Electra okouzluje bezchybnou postavou i pletí

Carmen Electra vypadá stále velmi dobře
Carmen Electra vypadá stále velmi dobře
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 12. 2020

Na této planetě je asi jen málo mužů, kterým by při pohledu na Carmen Electru nespadla brada až na zem. Snažila se prorazit jako zpěvačka a kdyby se jí to podařilo, pravděpodobně by ji nikdo nemohl obdivovat v Playboyi nebo polonahou v televizi. Ve 48 letech už nemá zářnou kariéru, proto své božské tělo vystavuje na internetu.

Carmen Electra měla odmalička předpoklady jednoho dne zářit v zábavním průmyslu. Navštěvovala uměleckou školu, první nahrávací smlouvu podepsala už v 15 letech, ale nikdy se nedočkala takové slávy, jakou by si přála.

První a zároveň posledním velkým úspěchem byla pro Carmen příležitost hrát plavčici v Pobřežní hlídce, později se objevovala už jen v průměrně či podprůměrně hodnocených titulech.

Neustále polonahá

Už na samotných počátcích Carmen došlo, že pod svým rodným jménem Tara Leigh Patrick se s přílišným ohlasem asi setkávat nebude. Vybrala si zvučný pseudonym Carmen Electra, který koresponduje s tím, jaké jiskry z ní časem začaly létat.

Carmen hrála ve velké řadě filmů, ve většině se bohužel dočkala jen malých rolí a často v nich byla jen spoře oděna. Na její tělo se obecenstvu nekoukalo vůbec špatně a když se pak objevila v Playboyi, v celé své kráse pánům učarovala.

Zub času

V poslední době začala být Carmen Electra velmi aktivní na Instagramu, kam přidává velmi sexy fotografie. Na své tělo je pyšná a chlubí se jím proto, že i když bude brzy padesátnicí, pracuje na něm den co den.

Herečka, jejíž kariéra je dnes už spíše v úpadku, má dokonalou i pleť. To už ale není výsledkem tvrdé dřiny, nýbrž botoxu. Za ten se nestydí a otevřeně přiznává, že nebýt estetické medicíny, pravděpodobně by vypadala jinak.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.