Čarodějné datum 30. 4. 2021: Od rána dávejte pozor, jinak nastane chaos, varuje numeroložka

Pálení čarodějnic – Ilustrační snímek
Pálení čarodějnic – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2021

Na pátek 30. dubna připadá pálení čarodějnic, které se řadí k tradičním lidovým zvykům. Přelom posledního dubna a prvního května je spojen s tzv. filipojakubskou nocí opředenou tajemstvím a řadou pověr. Jde také o významné datum z hlediska numerologie. "Tento vzácný den nám nabízí možnost ukončit vlastní původní a pro tuto dobu již zastaralé nastavení anebo chaotické vlny za posledních pár měsíců, bez ohledu na to, jaká je nestabilní a nevypočitatelná situace mimo vaše tělo a domov," popsala numeroložka pro ŽivotvČesku.cz.

Blíží se konec měsíce dubna, který je každoroční oslavou pálení čarodějnic. I když letošní oslavy nemohou stejně jako loni proběhnout z důvodu epidemie koronaviru tak, jak bývá běžně zvykem, nic to nemění na skutečnosti, co udává datum samotné. Podle numerologických výpočtů přinese páteční datum možnost pracovat s vlastním vnitřním nastavením, které může projít změnou k lepšímu přinášejícímu rozvolnění nakumulovaného tlaku a zastaralého uvažování.

"Letošní 30. duben začíná být číselně magický již od páté hodiny ranní. To znamená, že pohoda a kvalita dne záleží na tom, jak jste schopni hned po probuzení převzít kontrolu nad myšlenkami a jejich chaotickému pobíhání v celé hlavě. Jakmile tedy otevřete oči, uvědomte si, jaký máme den. V klidu si splňte ranní rituály a pak si racionálně rozvrhněte zbytek dne. Poté, co si nastavíte splnitelný program, tak i vaše vnitřní energie, tlak, tep, hlava a myšlenky si sednou. Pokud bychom se po ránu nesrovnali, pak by byl celý den roztříštěný a kvůli přetlakům v hlavě bychom zapomínali, zmatkovali, nic nedokončili a energie vkládána do čehokoli by přišla vniveč," popsala pro ŽivotvČesku.cz význam a vliv tajemného data numeroložka Lenka Suchardová s tím, že během odpoledne mohou citliví jedinci vnímat jakési tajemno a dokážou se v myšlenkách napojit na milované, které ztratili.

"Možná to někteří z vás rozkódují, ale i kdyby se vám to nepovedlo, nepropadejte panice. Jako by se čas i prostor propojil s jinými časy, lidmi, tématy. V hlavě se vám může blýsknout vzpomínka na někoho, ale nebude to náhoda, je to z důvodu, že tento člověk na vás také myslí, chce vám pomoci nebo člověka někam popostrčit. Anebo sami vytvoříte atmosféru příjemného posezení a popovídání s někým, kdo už odešel a kdo vám chybí anebo si s ním jen potřebujete uzavřít něco, co za života nešlo. Můžete však dojít i ke svým vlastním vzpomínkám, ať už z tohoto života, které jste potlačili a teď pro vás začínají být prospěšné nebo ze životů jiných, abyste je mohli použít a přinesly vám potěšení nebo užitek. Je důležité nastavení osobní atmosféry, aby byla mírumilovná, láskyplná a hravá a tuto si nenechávejte ničím a nikým narušit, natož vzít," sdělila pro ŽivotvČesku.cz známá numeroložka, která se v oboru pohybuje více jak 23 let a kromě numerologie se zabývá také psychoterapií, kterou studovala.

V poslední dubnový den lidé měli využít k tomu, aby se psychicky očistili od negativních vlivů, špatných myšlenek a dokázali se díky tomu posunout v životě vpřed.

Už ve druhé polovině března začalo jaro, počasí posledních dní tomu ale příliš nenapovídá....

"Mezi svými věcmi si najděte něco, co vám bud přijde samo pod ruku anebo na tom ulpí oko - může to být i kamínek, list či kvítek, který najdete venku, a pro dnešek to bude váš silný ochranitelský talisman. A oheň tomu všemu dodá jakousi tečku. Jednak přinese novou jiskru do života a současně zakončí přečtené a odžité kapitoly. Proto některé věci můžete napsat na papír a tím, že toto dílo pak spálíte, uzavřete cyklus čehosi, co vás nyní nenaplňuje a vyčerpává," doplnila Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu