Čarodějné datum 30. 4. 2021: Od rána dávejte pozor, jinak nastane chaos, varuje numeroložka

Pálení čarodějnic - Ilustrační snímek
Pálení čarodějnic – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2021

Na pátek 30. dubna připadá pálení čarodějnic, které se řadí k tradičním lidovým zvykům. Přelom posledního dubna a prvního května je spojen s tzv. filipojakubskou nocí opředenou tajemstvím a řadou pověr. Jde také o významné datum z hlediska numerologie. "Tento vzácný den nám nabízí možnost ukončit vlastní původní a pro tuto dobu již zastaralé nastavení anebo chaotické vlny za posledních pár měsíců, bez ohledu na to, jaká je nestabilní a nevypočitatelná situace mimo vaše tělo a domov," popsala numeroložka pro ŽivotvČesku.cz.

Blíží se konec měsíce dubna, který je každoroční oslavou pálení čarodějnic. I když letošní oslavy nemohou stejně jako loni proběhnout z důvodu epidemie koronaviru tak, jak bývá běžně zvykem, nic to nemění na skutečnosti, co udává datum samotné. Podle numerologických výpočtů přinese páteční datum možnost pracovat s vlastním vnitřním nastavením, které může projít změnou k lepšímu přinášejícímu rozvolnění nakumulovaného tlaku a zastaralého uvažování.

"Letošní 30. duben začíná být číselně magický již od páté hodiny ranní. To znamená, že pohoda a kvalita dne záleží na tom, jak jste schopni hned po probuzení převzít kontrolu nad myšlenkami a jejich chaotickému pobíhání v celé hlavě. Jakmile tedy otevřete oči, uvědomte si, jaký máme den. V klidu si splňte ranní rituály a pak si racionálně rozvrhněte zbytek dne. Poté, co si nastavíte splnitelný program, tak i vaše vnitřní energie, tlak, tep, hlava a myšlenky si sednou. Pokud bychom se po ránu nesrovnali, pak by byl celý den roztříštěný a kvůli přetlakům v hlavě bychom zapomínali, zmatkovali, nic nedokončili a energie vkládána do čehokoli by přišla vniveč," popsala pro ŽivotvČesku.cz význam a vliv tajemného data numeroložka Lenka Suchardová s tím, že během odpoledne mohou citliví jedinci vnímat jakési tajemno a dokážou se v myšlenkách napojit na milované, které ztratili.

"Možná to někteří z vás rozkódují, ale i kdyby se vám to nepovedlo, nepropadejte panice. Jako by se čas i prostor propojil s jinými časy, lidmi, tématy. V hlavě se vám může blýsknout vzpomínka na někoho, ale nebude to náhoda, je to z důvodu, že tento člověk na vás také myslí, chce vám pomoci nebo člověka někam popostrčit. Anebo sami vytvoříte atmosféru příjemného posezení a popovídání s někým, kdo už odešel a kdo vám chybí anebo si s ním jen potřebujete uzavřít něco, co za života nešlo. Můžete však dojít i ke svým vlastním vzpomínkám, ať už z tohoto života, které jste potlačili a teď pro vás začínají být prospěšné nebo ze životů jiných, abyste je mohli použít a přinesly vám potěšení nebo užitek. Je důležité nastavení osobní atmosféry, aby byla mírumilovná, láskyplná a hravá a tuto si nenechávejte ničím a nikým narušit, natož vzít," sdělila pro ŽivotvČesku.cz známá numeroložka, která se v oboru pohybuje více jak 23 let a kromě numerologie se zabývá také psychoterapií, kterou studovala.

V poslední dubnový den lidé měli využít k tomu, aby se psychicky očistili od negativních vlivů, špatných myšlenek a dokázali se díky tomu posunout v životě vpřed.

"Mezi svými věcmi si najděte něco, co vám bud přijde samo pod ruku anebo na tom ulpí oko - může to být i kamínek, list či kvítek, který najdete venku, a pro dnešek to bude váš silný ochranitelský talisman. A oheň tomu všemu dodá jakousi tečku. Jednak přinese novou jiskru do života a současně zakončí přečtené a odžité kapitoly. Proto některé věci můžete napsat na papír a tím, že toto dílo pak spálíte, uzavřete cyklus čehosi, co vás nyní nenaplňuje a vyčerpává," doplnila Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.