Reklama:

Carol z Kroku za krokem ukázala krásnou vnučku. Suzanne Somersová má v rodině neuvěřitelnou kopii

Herečka Suzanne Somersová
Herečka Suzanne Somersová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2021

Herečka Suzanne Somersová (74), která se nejvíce proslavila jako Carol v seriálu Krok za krokem, je i ve svém věku neuvěřitelně atraktivní ženou. Krása jí s největší pravděpodobností koluje v genech, důkazem je její vnučka Camelia (25), která se navíc vydala ve stopách babičky a sama je herečkou. Podoba mezi nimi je nepopiratelná.

Reklama:

Suzanne Somersová se na sociálních sítích pochlubila vnučkou, která jako by jí z oka vypadla. Camelia Somersová se po vzoru babičky stala herečkou a do vínku po ní dostala blond kadeře a výstavní postavu. Suzanne je navíc vnučce velkou oporou a vzorem.

"Myslím si, že mé povolání je hodně ovlivněné tím, že jsem vyrůstala v rodině, která má k zábavě blízko. Babička mi také řekla, že pokud chci být herečka, mám se vykašlat na studium dramatu a prostě jít rovnou hrát," řekla Camelia pro magazín Voyage LA.

Reklama:

Camelia doufá, že se jí podaří změnit televizní průmysl. "Ženy jsou často obsazované podle toho, jak vypadají, ne podle svých schopností. Já bych musela hrát jen nevinné a hloupé postavy, nebo naopak mrchy. To já nechci a doufám, že mou snahu a talent někdo ocení i bez ohledu na vzhled," vysvětlila mladá herečka.

Podle vnučky Suzanne Somersové je jediná rada, o kterou by se mohla s budoucími kolegyněmi podělit. "Tohle mi řekla babička a já její rozum předám dál. Najděte na sobě něco, díky čemu budete mít větší sebevědomí a neustále to zlepšujte. Vzhled je až vedlejší, pracujte na tom, co máte uvnitř, co můžete nabídnout kromě obličeje a těla," poradila dívkám blond kráska.

Camelia Somersová se v herectví zatím jen prosazuje, získala jedinou významnou roli, a to v nové verzi seriálu Báječní a bohatí, kde v letech 2015 až 2020 hrála Charlotte. K příležitostem se nechce dostávat přes slavnější babičku a věří, že na jejím kontě brzy přibudou další role.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: