Celá rodinka v bazénu. Alena Šeredová ukázala koupačku s dcerou, miliardářem a dudlíkem

Krásná Alena se pochlubila pozoruhodnou momentkou.
Krásná Alena se pochlubila pozoruhodnou momentkou.
Foto: Archiv Aleny Šeredové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2020

Někdejší hvězda přehlídkových mol Alena Šeredová (42) prožívá nejšťastnější období. Společně s partnerem Alessandrem Nasim a dcerou Vivienne si dopřáli společných radovánek v bazénu. Teplotní podmínky k pořádné koupačce přímo lákají. Alena se rodinnou momentkou pochlubila na svém Instagramu.

Trojnásobná maminka v polovině května svému partnerovi, do kterého je bezmezně zamilovaná, přivedla na svět první společného potomka - rozkošnou dceru Vivienne Charlotte Nasi.

Jak je vidět, Vivienne roste jako z vody a tak si celá rodina zarelaxovala o víkendu v bazénu, který je součástí jejich honosného sídla.

Společně v bazénu

"Konečně společně," napsala ke snímku Alena a dala tak najevo, že její partner je skutečně vytížený podnikatel. Když se v jeho diáři uvolní prostor, okamžitě čas využívá k tomu, aby byl s rodinou. A jak ze snímku, kterým se někdejší modelka pochlubila, patrné, společné chvíle si umí rozhodně užívat.

Alena nezapomíná ani na dva své syny, které má z s fotbalovou hvězdou Gianluigim Buffonem. Právě s nimi si nedávno udělal výlet na pláž, ze které se pochlubila několika milými snímky. Jak je vidět, i když někdejší hvězda modelingu prožila v minulosti zklamání v lásce, aktuálně si vše dvojnásobně vynahrazuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.