Celá svatba obrazem: Nejdojemnější snímky z veselky Bohuše Matuše a jeho o 30 let mladší manželky

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 5. 2021

Bohuš Matuš (47) a jeho partnerka Lucie Palkaninová, nyní už Matušová (18), ve středu vstoupili do svazku manželského. Pár, který už se stal rodiči rozkošné Natálky, uspořádal obřad i následný raut v rodinném parku v pražských Dolních Měcholupech. Ženich přišel ve velmi dobře padnoucím obleku a díky vytetovaným vlasům odhodil i šátek. "Máme kolem sebe krásné lidi, které máme rádi," zaradoval se Bohuš Matuš těsně před obřadem pro ŽivotvČesku.cz. Pak svazek s o 30 let mladší partnerkou stvrdili svým »ano«.

Bohuš Matuš dodržel své slovo a ve středu se oženil se svou partnerkou a matkou své dcerky Lucií Matušovou, dříve Palkaninovou, která zároveň v ten den oslavila 18. narozeniny. Podle snímků zachycených těsně obřadem z ženicha nadšení a štěstí přímo vyzařovalo.

"Užili jsme si to fantasticky. Sice na obřadu pršelo, ale pak přestalo. Hrála nám skvělá hudba. Majitel parku nás vezl vláčkem, takže jsme si užili mnoho legrace. Hosti byli skvělí, jídlo bylo fantastické, dokonce můj svědek, pan doktor Janeček, tancoval s mou ženou," popsal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, co všechno se v rodinném parku po obřadu dělo.

Celou party zachytil fotograf redakce ŽivotvČesku.cz a ze snímků je znát, že šlo o velmi vydařenou svatbu. Zpěvák dále prozradil, že v rámci svatební cesty by v dalším roce rádi letěli na Floridu.

Se svou mladou manželkou se Bohuš Matuš poznal v roce 2018 v Divadle Hybernia, kde vystupoval. Tehdy za ním patnáctiletá Lucie přišla se slovy, že je nejlepší zpěvák všech dob. Ve středu 12. května 2021 se stali manželé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.