Červen pohledem slavné kartářky: Co všechno šestý měsíc gregoriánského kalendáře přinese, odhalila Helen Stanku

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2022

Červen je šestý měsíc gregoriánského kalendáře v roce, má 30 dní a kolem 21. června začíná na severní polokouli léto. "V období úplňku ve Střelci 13. až 15. června nedokážou klidně sedět na jednom místě zejména Blíženci a Střelci. Budou mít potřebu stále něco dělat a vymýšlet," řekla pro ŽivotvČesku.cz v úvodu slavná a vyhledávaná kartářka Helen Stanku, která rozebrala aktuální měsíc lidově řečeno skrz na skrz.

"Astronomické léto nastartuje Slunce, které vejde do znamení Raka 21. června. Před námi bude období výletů, odpočinku a setkávání se s rodinou. Posílí se vazby s dětmi. Pouze je potřeba jistá opatrnost během kvadratury Slunce s Jupiterem v Beranu, která může přinést určité tendence k hrubému chování. Raci si budou více důvěřovat, zato společenské Váhy uvítají spíše klid a soukromí," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví - v dlouhé historii se jím živili její předkové, pro ni samotnou to byl dlouhá léta jen koníček, než se stala profesionálkou s názorem, že karty mají lidem pomáhat.

"Důležité rozhodování usnadní trigon Merkuru s Plutem 9. až 12. června. Ten rýsuje Pannám a Kozorohům možnost navázání slibné spolupráce. Zajímavé nápady přinese 13. června Merkur v Blížencích a nastartuje chuť k realizaci. Pomůže také při těžkých zkouškách a důležitých pracovních pohovorech. 19. až 21. června Jupiter v sextilu s Merkurem nese možnost rozličných povyražení, poznávání nových míst a učení se - zejména cizích jazyků. Venuše v Býku 9. až 14. června může přinést naději na smysluplné vyřešení životních potíží a dopřeje užít si krásy života," dodala směrem k měsíci červen pro ŽivotvČesku.cz zkušená kartářka.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.