Cestování nám nedoporučil lékař, říká o plánech na léto Petr Suchoň. Popsal, jak s manželkou tráví horké dny

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 6. 2021

Dlouhá léta působil na televizní obrazovce, ale život přináší změny a v neposlední řadě také nové příležitosti. Moderátor Petr Suchoň (37) se společně s manželkou Klárou Koukalovou (39) těší hlavně na prvního potomka, který je na cestě. Letní prázdniny si pár užije doma v Česku především s ohledem na požehnaný stav bývalé tenisové hvězdy. "Cestovat neplánujeme, s manželkou jsme si toho užili za poslední rok ažaž. Byli jsme několikrát na Tenerife, kde se nám moc líbí. Navíc už to nedoporučoval ani lékař, tím pádem máme odcestováno. Za nás si užije moje maminka," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Někteří lidé si užívají letní dny v tuzemsku, jiní plánují vyrazit do zahraničí na prosluněné pláže. Období epidemie cestování rapidně omezilo, a tak si mnozí chtějí dopřát léto u moře, které je teď pro mnohé vzácnější. Sympatický moderátor Petr Suchoň má plán na nejteplejší měsíce v roce jasný.

"Všechny plány se týkají skutečnosti, že je manželka v očekávání. Takže teď řešíme zařizování dětského pokojíčku, nakupování oblečení a výbavičky - všechno se nyní točí kolem plánovaného příchodu miminka. Nejsou to povinnosti, ale radosti. Ale přiznám se, že by mě nikdy nenapadlo, že je toho pro takové malé »škvrně« potřeba tolik (směje se)," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se pár musí s letní dovolenou přizpůsobit těhotenství bývalé profesionální sportovkyně.

"Cestovat neplánujeme, s manželkou jsme si toho užili za poslední rok ažaž. Byli jsme několikrát na Tenerife, kde se nám moc líbí. Navíc už to nedoporučoval ani lékař, tím pádem máme odcestováno. Za nás si užije cestování moje maminka, vyměnili jsme si to. My už se soustředíme jenom na »mimčo«," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz k plánům na letní prázdniny bývalý moderátor hlavní zpravodajské relace, který na televizní obrazovce působil celých devět let.

Letní dovolená je teď aktuální téma, které řeší hodně Čechů. Někteří se rozhodli strávit nejteplejší měsíce v tuzemsku, jiní zase plánují vyrazit k moři. Roli však hrají i ceny zájezdů a letenek, protože ne každý si může dovolit luxusní výlet za hranice bez ohledu na to, jak moc to pocítí jeho peněženka. "Cena je závislá také na poptávce - destinace, které jsou »zelené« jsou zpravidla o něco dražší než v době, kdy byly zařazeny do jiné cestovatelské barvy. To platí i naopak, letenky do červených či tmavě červených zemí lze zakoupit velmi výhodně," řekla ředitelka cestovní kanceláře pro ŽivotvČesku.cz.

V Česku aktuálně panují tropické teploty, které mohou být rizikovější pro těhotné ženy. Podle slov budoucího tatínka ale všechno probíhá bez problémů. "Manželka zvládá horka velmi dobře, drží se v chládečku stejně jako naši tři pejsci. Musí," dodal Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.