Charismatický Julián Záhorovský prošel neuvěřitelnou proměnou. Od SuperStar zmužněl a stal se z něj respektovaný hudebník

Julián Záhorovský
Julián Záhorovský
Foto: Se svolením Juliána Záhorovského
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2022

Mnozí mají v paměti rok 2004, kdy se Julián Záhorovský (37) objevil coby finalista v historicky první řadě nejslavnější pěvecké show. Tehdy mu klečely tisíce fanynek u nohou. Šlo mu zpívání, měl charisma a hlavně na ně zapůsobil jeho velmi příjemný vzhled, který se za roky poměrně výrazně změnil, o čemž svědčí i snímek, se kterým se aktuálně pochlubil. "Ten Julián z tvrdého kartonu je z roku 2005 a jde vlastně o snímek z mého prvního alba Obraz J.Z.," prozradil pro ŽivotvČesku.cz hudebník.

Uplynulo dlouhých sedmnáct let a dnes se hudebník může pochlubit několika hudebními počiny. "Poslední deska je z letošního roku a nese název Nebojme se být veselí," popsal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který se před časem blýsknul i v duetu s Lucií Vondráčkovou.

Julián Záhorovský nazpíval před časem titulní píseň Skrytý city k filmu Po čem muži touží. U toho ale neskončil, nazpíval píseň i k druhému dílu a rovnou si ve filmu střihl i malou nemluvenou roli.

Před kamerou stál po boku zkušeného herce Jiřího Langmajera a na sociální síti se fanouškům svěřil, že pro něj jde o velkou čest. Profesně ale nehodlá přeběhnout k herectví a nadále se chce věnovat hudbě.

Na soutěž, která ho proslavila, tedy SuperStar, vzpomíná rád. "Určitě mi ta soutěž pomohla ke zviditelnění a pak už to bylo jen na mně. Těší mě, že se moje hudba lidem líbí i dnes, a to si myslím, že je pro zpěváka vlastně asi to nejdůležitější. SuperStar byla tehdy fenomén a já jsem rád, že jsem u toho mohl být," dodal pro ŽivotvČesku.cz hudebník, který za roky rozhodně zmužněl a má ještě větší charisma než dříve.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.