Reklama:

Charlotte Štiková hraje vabank s osudem. Znovu čelí nařčení, že krade. I přes to se stylizuje do andělské krásky

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Se svolením Charlotte Štikové
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2024

Charlotte Štiková je pro veřejnost, která si ji pamatuje z reality show Štiky, už několik let velkou neznámou. Zdá se, že i pro některé členy rodiny je nevyzpytatelná a část nejbližšího okolí s ní není ani v kontaktu. Dává o sobě vědět často prostřednictvím sociální sítě Instagram, kde sdílí fotografie částí svého těla, které prošlo v posledních letech velkou proměnou. Na sociální síti se snaží přivydělat i nějaké peníze. Podle výpovědí podvedených žen, které se v loňském roce ozvaly redakci ŽivotvČesku.cz, ale nejde o čistý byznys. Nyní se nad Charlottou opět stahují mračna, jelikož to vypadá, že se další podvedené zákaznice rozhodly mluvit. Server Super.cz přišel s novým svědectvím jedné z okradených žen, jež zaplatila za bundu, kterou však nedostala. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o své mladší dceři Monika Binias, která zřejmě o údajných nekalých praktikách »nejmladší Štiky« nemá ani tušení.

Reklama:

Už na jaře loňského roku se začaly médii šířit informace o tom, že mladší setra Ornelly Koktové Charlotte Štiková podvádí zákazníky na internetu. Na sociální síti Instagram údajně nabízela zboží, za které inkasovala peníze. Zákaznice se však značkového oblečení nedočkaly.

Reklama:

Paní Marie pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že na Charlottu Štikovou chce podat trestní oznámení. Momentálně řešíme trestní oznámení na slečnu Štikovou, která okradla několik žen falešným prodejem na internetu. Všechny máme důkazy. A věřím, že nás je více, prodloužené vlasy si udělala za naše peníze," sdělila Marie ve svém sdělení pro redakci ŽivotvČesku.cz loni v dubnu. Nebyla však jediná, koho Charlotte údajně okradla.

Nyní server Super.cz přišel s novým svědectvím ženy, která zaplatila za značkovou bundu, kterou ale nikdy neviděla. "Sledovala jsem ji od dob reality show Štiky. Měla jsem ji ráda a důvěřovala jí. Nikdy by mě nenapadlo, že by byla něčeho takového schopná," sdělila serveru zklamaná fanynka.

Nekalé praktiky na internetu Charlotte Štikové zřejmě pokračují. Blondýnka, které se podařilo zhubnout přes 60 kilogramů, se ale svými příspěvky obrazně řečeno směje podvedeným lidem do tváře. Stylizuje se do ženy »femme fatale« a provokuje svůdnými pohledy. Trápení okradených žen ji zřejmě příliš nezajímá. O údajných podvodech své mladší dcery pravděpodobně neví ani její matka Monika Binias, která je s Charlottou v kontaktu.

"Teď se soustředí na svůj soukromý život... Na vztahy a na práci. Zkrátka si buduje svůj reálný život a já ji v tom naprosto podporuji, držím jí palce, ať se jí splní, po čem touží," řekla před několika dny Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz. Z jejích slov je patrné, že se Charlotte snaží postavit na vlastní nohy... O tom, jakým způsobem, se už sympatická Monika ale nezmínila.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: