Charlotte Štiková slaví narozeniny a končí s hubnutím: Až mi odstraní přebytečnou kůži, výsledek bude zřetelnější, vysvětlila

Charlotte Štiková před několika měsíci
Charlotte Štiková před několika měsíci
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2022

Charlotte Štiková, mladší sestra Ornelly Koktové (29), dnes slaví 26. narozeniny. Během posledního roku šokovala fantastickou proměnou, když se jí podařilo zhubnout více než 40 kilogramů. Pokračovat už ale nechce. "Lidi mi říkají, ať už přestanu," řekla pro ŽivotvČesku.cz a nastínila, co má v plánu dál. Popsala také, jak budou probíhat narozeninové oslavy.

Blondýnka, jež razantně zatočila s nadváhou, si letošní narozeninové oslavy užije v novém těle. Spokojená ale na 100 procent stále není. "Ještě to není úplně ono, potřebuji se zbavit přebytečné kůže," prozradila redakci ŽivotvČesku.cz hvězda reality show Štiky.

Na to, že dnes influencerka slaví, upozornila na sociálních sítích její starší sestra Ornella, která zveřejnila příspěvek s přáním a fotografiemi z dětství Charlotte. "Dnes slaví 26. narozky moje milovaná sestřička Charlottka!!! Jsem moc vděčná za to, že ji mám, protože moc lidí nám v té rodině nezůstalo…ale my se tu pro sebe máme a vždy si kryjem záda," napsala v něm mladá podnikatelka.

Shodit se Charlotte Štikové podařilo díky úpravě jídelníčku a cvičení. "Hodně mi pomohla změna stravy, v mém případě hlavně vyřazení sladkého pití, potom také fitko," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz s tím, že další hubnutí už neplánuje.

"Lidi mi říkají, ať už víc nehubnu. Já sama taky už nechci. Až mi odstraní přebytečnou kůži, výsledek hubnutí bude ještě zřetelnější než teď. Začínám tak udržovací fázi," řekla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz.

Shodila přes 40 kilogramů, ale podrobnější zatím být nechce. "Přesnou váhu teď říkat nebudu, vše se dozvíte v listopadu v chystaném projektu o mém hubnutí," prozradila influencerka, na co se mají její fanoušci těšit.

Nakonec se blondýnka rozpovídala o tom, jak budou vypadat letošní narozeninové oslavy. "Bude jich několik, potrvají celý měsíc. Za chvíli jdu slavit se sestrou, pak ještě chystám další setkání a jedno velké grilování," popsala své plány pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.