Reklama:

Charlotte Štiková ukázala přitažlivé křivky v průhledné sukni. O 60 kilogramů lehčí brunetka si ji otočila naruby

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Se svolením Michala Štiky
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 12. 2023

Charlotte Štiková prošla v posledních dvou letech výraznou proměnou. Z obézní blondýnky se stala přitažlivá tmavovláska, jež je na své nové křivky patřičně hrdá. Sestra podnikatelky Ornelly Koktové se ráda fotí před zrcadlem. Na nejnovějším snímku, který umístila do takzvaného příběhu na Instagramu, má na sobě z neznámého důvodu krátkou sukni naruby. O Charlottině proměně promluvil pro ŽivotvČesku.cz její otec Michal Štika. "Vypadá výborně a dala se na malování," uvedl podnikatel.

Reklama:

Mladší sestra influencerky Ornelly Koktové Charlotte Štiková vypadá jako nový člověk. Po radikálním úbytku na váze se někdejší blondýnka pyšní křivkami, za které by se nemusela stydět žádná žena. Nejmladší účastnice reality show Štiky shodila značný počet kilogramů - mluvilo se až o 60.

Reklama:

Z dceřiny proměny je nadšený i její otec Michal Štika. "S Charlottkou jsme se teď potkali a nevím, jak to dělá, ale je den ode dne krásnější. Teď začala umělecky malovat a má plány, že se tím chce živit. Myslím, že když bude chtít, proč by nemohla. Maloval i Karel Gott, tak proč by nemohla moje dcera. Fandím jí a mám radost, že má sny, které realizuje," uvedl v říjnu Štika s tím, že si u Charlotty jeden obraz objednal i pro sebe do nového bytu.

Charlotte se nyní pochlubila nejnovějším snímkem, na kterém vypadá skvěle. V lehké průhledné sukni by mohla »z fleku« do baletu. Po bližším ohledání lze ale vidět, že má sukni naruby. Těžko říci, zda se mladá žena natolik ponořila do umění, že až tolik nevnímá, co má na sobě.

Jisté je, že se jí daří atraktivní figuru udržovat, což je v případě hubnutí, kromě zachování zdraví, vždy to nejpodstatnější. Tmavovláska se pochlubila na sociální síti nedávno i novým partnerem. Zdá se tedy, že se jí daří po všech stránkách.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: