Charlotte Štiková ukázala vosí pas. Hubnutí kontroverzní blondýnky zhodnotila její matka Monika. Vyloženě radost neměla

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2023

Mluví se o tom, že až šedesát kilogramů se podařilo shodit kontroverzní blondýnce Charlottě Štikové (26). Spekuluje se o tom, že za rapidním snížením váhy nemusí stát jen zdravý životní styl, ale stimulující látky. To ale nejlépe ví jen sama mladá influencerka. Redakce ŽivotvČesku.cz se dotázala její matky Moniky Binias (50), zda je pyšná na svou dceru, jaký kus práce v rámci shazování přebytečných kilogramů udělala. Z jejích slov vyplynulo, že je, ale zároveň i částečně není.

Charlotte Štiková se roky trápila pro přebytečné kilogramy, které se v jejím případě počítaly spíše na desítky než jednotky. Nakonec se rozhodla, že s nimi lidově řečeno zatočí. Pustila se do práce a za více než rok se jí podařilo značně zhubnout. Obecně se mluví o šedesáti kilogramech.

Její matka Monika Binias je ráda, že se dcera rozhodla s nadváhou něco udělat, ale měla by jejím pohledem už přestat. "Jsem ráda, že se Charlotte rozhodla zhubnout. To je v pořádku a zcela jistě je to pro její zdraví prospěšné. Nicméně se dostala na úroveň, která už je za hranou, spíše to působí nezdravě. Takže z toho, že nadále pokračuje v hubnutí, radost nemám," uvedla pro ŽivotvČesku.cz influencerka a koučka, která nově žije se svým mladším manželem ve Švýcarsku.

Aktuálně se Charlotte Štiková pochlubila na sociální síti Instagram svým pasem, který je skutečně významně užší, než tomu bylo v minulosti. "Hodně mi pomohla změna stravy, v mém případě hlavně vyřazení sladkého pití, potom také fitko," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz před časem influencerka, co bylo za tím, že poměrně dost zhubla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.