Charlotte Štiková ukázala vystouplé klíční kosti. O její brutální ztrátě váhy promluvila sestra Ornella Koktová

Ornella Koktová a Charlotte Štiková
Ornella Koktová a Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2022

Příklad, že s dostatkem pevné vůle jde vše, ukázala influencerka Charlotte Štiková (26), která by mohla být pro řadu žen a dívek vzorem. Sympatická blondýnka dokázala zhubnout přes 40 kilogramů a z děvčete kyprých tvarů se proměnit v nositelku ladných křivek. S novým snímkem se nyní pochlubila na sociální síti. "Je super, že se jí to povedlo, byl to její celoživotní sen, řekla pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová (29), která je na svou mladší sestru patřičně hrdá.

Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová má jako starší sestra velkou radost z úspěchu Charlotte Štikové, která dokázala to, o čem sní velké množství žen. Zatočila s nadváhou a dala vale více než 40 kilogramům tělesné hmotnosti. Nyní je influencerka, která dříve holdovala především sladkým nápojům, jako proutek.

"Jsem ráda, že se jí to konečně podařilo. Zhubnout byl její celoživotní sen, takže mám radost, že je spokojená, a doufám, že už víc hubnout nebude, protože takhle jí to sluší a už by to asi bylo moc," řekla pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová, jejíž postava je po třech dětech rovněž perfektní.

Před časem se Charlotte, která se v poslední době na sociální síti Instagram ráda chlubí snímky svého nového vzhledu, redakci ŽivotvČesku.cz svěřila, že po ukončení hubnutí má v plánu nechat si odstranit povislou kůži z bříška, aby její úsilí vyniklo ještě více. V jaké fázi se tento plán nyní nachází, popsala její sestra. "Neříkala mi nic o tom, že by to teď aktuálně měla v plánu, ale možná mám jen staré informace. Od té doby, co Charlotte zhubla a je nezadaná, tak je taková rozlétaná a moc často o ní teď neslyším," zmínila pro ŽivotvČesku.cz sympatická plavovláska a v jejím hlase bylo znát, že by se sestrou ráda byla v častějším kontaktu.

Ten nyní komplikuje také to, že se maminka tří dětí - Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1) - i s manželem Josefem Koktou (65) odstěhovala do domku za Prahou a do hlavního města tak všichni pouze dojíždí - například v případě pracovních povinností.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.