Reklama:

Charlotte Štiková už je zcela oproti předchozím letům k nepoznání. Její matka Monika Binias má pocit, že působí nezdravě

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 7. 2023

Před více než rokem se Charlotte Štiková pustila do hubnutí, jehož výsledek - kdy svou váhu snížila o více než šedesát kilogramů - je úctyhodný. Její matka Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz na dotaz ohledně skvělého výsledku uvedla, že je ráda, že dcera zatočila s nadváhou, v současnosti ale její optikou nepůsobí zdravě. Aktuálně se šestadvacetiletá blondýnka pochlubila snímkem, na němž je s babičkou, a zřejmé z něj je, že shozené kilogramy jí poměrně výrazně prospěly.

Reklama:

Spekuluje se ale také o tom, že za rapidním snížením váhy nemusí stát jen zdravý životní styl. "Těší mě, že se Charlotte vydala cestou hubnutí. To vnímám pozitivně směrem k jejímu zdraví. Druhá věc ale je, že se dostala na úroveň, která už je hraniční, a na mě to působí až nezdravě. Takže ze skutečnosti, že nadále pokračuje v hubnutí, nemám dobré pocity," uvedla pro ŽivotvČesku.cz influencerka a koučka Monika Binias, která již několik měsíců žije se svým mladším manželem ve Švýcarsku.

Reklama:

Ze snímku, kterým se Charlotte Štiková pochlubila na svém Instagramu, je evidentní, že zhubla výrazně a sama je se sebou velmi spokojená.

Charlotte Štiková se roky trápila kvůli nadváze, nakonec se ale rozhodla pro životní změnu. Pro ŽivotvČesku.cz před časem uvedla, co jí v boji s ručičkou váhy nejvíce pomohlo.

"Hodně mi pomohla změna stravy, v mém případě hlavně vyřazení sladkého pití, potom také fitko," přiblížila mladá influencerka, co stálo za tím, že byla na své cestě výrazně zhubnout úspěšná.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: