Charlotte Štikovou čeká první léto v novém těle. Promluvila o operaci, která změní její život

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Se svolením Charlotte Štikové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 6. 2022

Charlotte Štiková (25), hvězda reality show Štiky a influencerka, se těší na své první léto po hubnoucí proměně, během které se dokázala zbavit více než 40 kilogramů. Přestože se nyní pyšní vosím pasem, zcela spokojená ještě není, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz.

Mladší sestra Ornelly Koktové je od přírody výrazný typ ženy. Charlotte má velké oči a plné rty, díky kterým vypadá jako panenka. Dlouho ji trápila nadváha, s tou ale zatočila a všem pořádně vytřela zrak. Začala se zdravě stravovat, cvičit a nyní má záviděníhodnou postavu, se kterou si léto v plavkách náležitě užije. Přesto ji trápí ještě jedna věc.

"Na léto se těším hodně, je to rozhodně konečně o něčem jiném. Každopádně ještě nemám na některých partiích pevnou kůži, takže se těším, až půjdu na operaci. Další léto bude už úplně o něčem jiném," řekla pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková, na jakou další proměnu se těší. Nechá si totiž odebrat přebytečnou kůži.

U lidí, kteří procházejí procesem hubnutí, je naprosto běžné, že čas od času dostanou chuť na něco, co do jejich zdravého jídelníčku zcela nezapadá. Ani mladá influencerka není výjimkou, ale když ji honí mlsná, umí si s tím se ctí poradit tak, aby nemusela mít výčitky. Svou největší neřest si navíc ponechala, jen v mnohem menším měřítku než kdysi.

"Já nemůžu být bez sladkého pití. Snažím se pít vodu, ale každý den musím mít aspoň sklenku sladkého. Co se týká jídla, tak když člověk nesní celou tabulku čokolády, ale jen kousek, tak je to i při hubnutí úplně v pohodě. Já osobně nikdy nebyla moc na sladké, ale když mám na něco chuť, tak si toho dám kousek, ale na něčem jiném si zase uberu," dodala Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz svůj trik na mlsání bez výčitek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.