Cheryl a její o 37 let mladší manžel našli náhradní matku pro své dítě. Řekli, kdy se jejich miminko narodí, pokud se vše podaří. Nabízeli 3,5 milionu korun

Cheryl McGregorová a její manžel Quran McCain
Cheryl McGregorová a její manžel Quran McCain
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2022

Láska zřejmě opravdu kvete v každém věku. Důkazem, že na tomto pořekadle je něco pravdy, jsou Cheryl McGregorová (61) a její manžel Quran McCain (24). Ti vstoupili do svazku manželského loni v létě a od té doby se snažili najít způsob, jak spolu mít dítě. Nyní na sociální síti TikTok ohlásili, že našli vhodnou náhradní matku. O svých důvodech, proč si pořídit miminko, promluvili pro deník Daily Mail.

Sociální sítě jsou plné kontroverzních lidí. Jedním z nejvíce kontroverzních párů celosvětově jsou nepochybně Cheryl McGregorová a Quran McCain, mezi manželi je totiž věkový rozdíl celých 37 let. Nechtějí navíc skončit jen u manželství, jsou odhodlaní společně vychovávat potomka, cesta k tomuto jejich snu je ale poměrně trnitá.

Zcela původně se Cheryl a Quran pokoušeli o miminko přirozeným způsobem, vzhledem k věku jedenašedesátileté manželky ale kýžený výsledek nepřišel. Rozhodli se proto, že si seženou náhradní matku, která jim miminko odnosí.

"Preferujeme náhradní matku před adopcí, ale slyšeli jsme příběhy o tom, jak se náhradní matky nechtěly miminek vzdát. Proto hledáme takovou, která podepíše smlouvu s tím, že po porodu s dítětem nebude mít nic společného. Obě dcery mé manželky podstoupily hysterektomii, jinak by byly první volbou. Cítíme, že si zasloužíme mít dítě," řekl Quran McCain, jak ho cituje deník Daily Mail.

@oliver6060

It’ll be here late spring early summer 😊

♬ sonido original - Carolina Abreu

Věkově nesourodý pár byl ochotný vyhovující náhradní matce zaplatit velkou sumu peněz, možná právě to je důvod, že se mu nakonec podařilo ji najít. Britský deník The Sun nedávno uvedl, že byli ochotni dát 120 tisíc liber (v přepočtu přibližně 3,5 milionu korun).

Jak nyní Cheryl a Quran oznámili na sociálních sítích, miminka se mohou dočkat už brzy. Pokud se zadaří při prvním pokusu o oplodnění náhradní rodičky, dítě by se mohlo narodit už koncem příštího jara či začátkem léta.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.