Chlapec z obalu Kinder čokolády se změnil k nepoznání. Josh Bateson má dlouhé vlasy, vousy a je to fešák

Josh Bateson na obalu čokolády Kinder
Josh Bateson na obalu čokolády Kinder
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 2. 2021

Stejně jako existují dětské hvězdy, nejinak je tomu i ve světě reklamy. Chlapeckou tvář Joshe Batesona (27) zná snad každý milovník i nemilovník čokolády, protože byla vyobrazena na přední straně oblíbené sladkosti po dlouhá léta. Dnes je z něj pohledný mladý muž, který má řadu zájmů, věnuje se vícero profesím a jako jeden z mála bere svoji slávu jako něco, co si užívá.

Mnozí lidé považovali tvář sympatického Brita za natolik dokonalou, že musí být od A až po Z výplodem grafické práce. Ani je nenapadlo, že chlapec ve skutečnosti opravdu existuje. Josh Bateson se stal díky fotce na obalu oblíbené Kinder čokolády, která měla masivní propagaci i v televizním vysílání, celosvětovou hvězdou a snad každý si v průběhu let spojil mléčnou sladkost s chlapcem se zářivě bílým úsměvem, který má mimo jiné i dodnes.

Na obalu čokoládové tabulky se objevil v roce 2005, kdy nahradil po třech desetiletích Němce Guntera Euringera (58) a po 15 letech se roztomilé dítě logicky hodně změnilo. Josh Bateson dospěl a vyrostl z něj pohledný muž, který 31. ledna oslavil už 27. narozeniny.

Mladík, který studoval politologii a mezinárodní vztahy na londýnské Univerzitě Loughborough, v hlavním městě Británie také žije a určitě není překvapením, že se naplno věnuje modelingu, informoval web gossip-world.top.

V minulosti nosil krátký sestřih, ale vlasy si nechal narůst a baví se experimentováním s nejrůznějšími vlasovými styly a účesy. Jeho »koukatelný« vzhled vzbuzuje pozornost a také díky němu je dětská hvězda Kinder čokolády velmi populární influencer, který má na svém Instagramu více jak 128 tisíc sledujících.

Josh Bateson pracoval rok jako náborový koordinátor pro IMG a od začátku loňského roku 2020 je součástí marketingového týmu společnosti deVere, která se zabývá finančním poradenstvím, jak uvedl web purepeople.com.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.