Christian z Plastické chirurgie s.r.o. nechce stárnout. Julian McMahon dnes vypadá téměř jako z vosku

Herec Julian McMahon
Herec Julian McMahon
Foto: Profimedia.cz

Herec Julian McMahon (52), který se nejvíce proslavil jako Christian v oblíbeném seriálu Plastická chirurgie s.r.o., odmítá stárnout. Ve svých letech už má nárok na šediny a vrásky, podlehl ale svodům omlazovacích procedur a vypadá jako z vosku. Nelze si nevšimnout, že si barví obočí a že má pokožku hladkou jako samet. Lépe vypadá vždy, když efekt vyprchá.

Julian McMahon patří mezi herce, kteří byli na přelomu tisíciletí idoly žen. V posledních letech si mnozí fanoušci všimli, že se snaží nezestárnout. Podlehl svodům omlazovacích procedur a často má vypnutou pleť jako dvacátník, nabarvené obočí a šediny u něj lze těžko pohledat.

Už v minulosti herec přiznal, že mu na svém vzhledu velmi záleží. "Narodil jsem se s fantastickým obočím, nevytrhávám ho moc, ale samozřejmě ho upravuji," svěřil McMahon magazínu USA Today.

Fanoušci sice považují proměnu svého favorita za nepřehlédnutelnou, on sám ale plastiky či jakékoliv jiné zákroky popírá. "Vedu celkem normální a konzervativní život, většinu času trávím doma, když zrovna nenatáčím, nejsem žádný frajer," řekl herec magazínu Movie Hole.

Rose McGowanová (47) byla od čtvrté řady nedílnou součástí seriálu Čarodějky, kde nahradil...

V posledních třech letech je Julian hvězdou seriálu FBI: Most Wanted, ve kterém lze jeho proměny sledovat. Objevuje se v roli vedoucího agenta a vzhledem k množství akčních scén se mu nedá upřít, že je i po padesátce ve výborné kondici.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.