Phoebe ze seriálu Čarodějky je k nepoznání. Alyssa Milanová se proměnila ve svůdnou blondýnku

Herečka Alyssa Milanová jako Phoebe Halliwellová v seriálu Čarodějky
Herečka Alyssa Milanová jako Phoebe Halliwellová v seriálu Čarodějky
Foto: Profimedia/©Warner Bros/Courtesy Everett Collection
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2021

Jedním z populárních seriálů na přelomu »devadesátek« a nového tisíciletí byly Čarodějky. Ten představil televizním divákům trojici sester Haliwellových obdařených magickými schopnostmi. Nejmladší Phoebe ztvárnila herečka a producentka Alyssa Milanová (48), kterou si mnozí pamatují jako pohlednou tmavovlásku. Po více jak dvaceti letech od premiéry první řady zůstává ženou, která má kouzlo. Prošla však vlasovou proměnou a stala se z ní svůdná blondýnka.

Americká herečka a producentka má za sebou řadu filmových úspěchů a objevila se nejen v kultovním seriálu Merlose Place, Jmenuju se Earl nebo komedii Týden bez závazků či v akčním trháku Komando po boku Arnolda Schwarzeneggera.

Pro televizní diváky se stala oblíbenou čarodějkou Phoebe Halliwellovou v seriálu Čarodějky, kde ztvárnila po boku hereckých kolegyň Shannen Dohertyové (50) a Holly Marie Combsové (47) jednu ze tří, v dalších řadách pak čtyř sester. "Užily jsme si spoustu zábavy. Tím myslím fakt, že se člověk nebere tak vážně, když každý den bojuje ve směšných kostýmech s démony. Víte, co tím myslím," řekla k účasti v televizním hitu Alyssa Milanová, jak cituje web Thewrap.com.

Více jak dvacet let od premiéry seriálu, který v rámci fantasy žánru bodoval ve sledovanosti, se představitelka Phoebe výrazně změnila. Ačkoli se věkem blíží k padesátce, stále se udržuje v kondici a sluší jí to. Prošla však výraznou proměnou, když se z brunetky nechala odbarvit na blond. V osobním životě je herečka matkou dvou dětí – staršího syna Mila Thomase (9) a šestileté dcery Elizabella Dylan, které má s Davidem Bugliarim (40).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.