Smír čarodějek: Alyssa Milano zakopala »válečnou sekeru« se Shannen Doherty. Mám tě v srdci, vzkázala jí

Alyssa Milano ukončila dlouholeté spory s Shannen Doherty
Alyssa Milano ukončila dlouholeté spory s Shannen Doherty
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2020

Herečka Alyssa Milano (47), představitelka Phoebe Halliwellové v populárním seriálu Čarodějky, je šťastná maminka dvou dětí – dcery Elizabelly Dylan (6) a syna Mila Thomase (9), které má s mladším manželem Davidem Bugliarim (39). V profesním životě sváděla »boj« s hereckou kolegyní Shannen Doherty (49), které lékaři oznámili čtvrté stádium rakoviny, a jejich napjaté vztahy trvaly mnoho let.

Americká herečka má poměrně bohatou kariéru a zahrála si nejen v řadě filmů, ale i seriálů. Už jako dvanáctiletá dívka měla možnost natáčet s hvězdou akčních trháků a bývalým guvernérem Kalifornie Arnoldem Schwarzeneggerem (73) v úspěšném thrilleru Komando z roku 1985. Působila i jako modelka a díky svému půvabu a bezchybné pleti se stala oblíbenou tváří kosmetických reklamních kampaní. V roce 1994 toužila získat roli Brendy Walshové v televizním hitu hvězdných producentů Aarona Spellinga (†83) a Darrena Stara (59) Beverly Hills 90210, ale tu jí paradoxně »vyfoukla« Shannen Doherty, se kterou se v té době ještě neznala. A tam to tehdy začalo. O tři roky později se obě herečky setkaly na natáčení seriálu Čarodějky, kde si zahrály hlavní role - mocnou trojici krásek oplývajících magickými schopnostmi, sestry Prue a Phoebe Halliwellovy společně s Holly Marie Combs (46).

Jejich vzájemné antipatie nedávaly dlouho najevo a zachovávaly si profesionální přístup. Alespoň navenek. Shannen Doherty byla dokonce na svatbě Milano v roce 1999, ale o dva roky později už k sobě herečky tak milé nebyly. Spolupráce jim vydržela po dobu tří řad seriálu a na konci třetí série se Doherty radši role nejstarší sestry, která ovládá telekinezi a astrální projekci, vzdala. "Na place bylo až moc dramat a pro tu práci jsem neměla dostatek vášně. Holly mi bude moc chybět, je to jedna z mých nejlepších kamarádek a moc ji miluju," řekla Shannen Doherty v roce 2001 po odchodu z Čarodějek pro Entertainment Tonight.

"Rozhodně jsme spolu nevycházely. Shannen a já jsme velmi odlišné osobnosti. Byly chvíle, kdy jsem ji ráno na place pozdravila a ona mi ani neodpověděla," uvedla Alyssa Milano v rozhovoru pro TV Guide. V roce 2017 se jejich vzájemné vztahy zlepšily a představitelka Phoebe Halliwellové udržovala s Doherty přátelskou komunikaci na sociálních sítích. Shannen Doherty lékaři oznámili, že její rakovina prsu postoupila do 4. stádia a Alyssa Milano jí kvůli pandemii koronaviru alespoň prostřednictvím internetu vyjádřila podporu a ukázala, že staré spory jsou už dávnou minulostí. "Máš pevné místo v mém srdci," poslala nemocné herečce vzkaz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.