Chvíle s přítelem, v kuchyni a práce na postavě: Tereza Mašková promluvila o svém soukromí

Zpěvačka Tereza Mašková
Zpěvačka Tereza Mašková
Foto: nextfoto.cz

Kultura kvůli koronavirovým opatřením žije jen v online prostoru, oblíbení herci a zpěváci nemohou vystupovat a všichni se už těší, až bude znovu dobře. Výjimkou není ani vítězka pěvecké soutěže Tereza Mašková (24), která musela přeložit několik vystoupení. "Moc se těším na koncerty, na fanoušky a teď mi zbývá jen si zpívat doma nebo udělat livestream," řekla pro ŽivotvČesku.cz mladá talentovaná zpěvačka.

Celé Česko je ovlivněno přísnými protiepidemickými opatřeními a rozvolnění se zatím zdá být v nedohlednu. Lidé už několik měsíců nemohou do restaurací, do divadel ani na koncerty. Tato doba není pro nikoho jednoduchá a všichni, včetně slavných osobností, dělají co mohou, aby ji přečkali.

"Samozřejmě mě to celé mrzí a přeju si, ať se to všechno zlepší, jakákoliv nařízení respektuji. Moc se těším na koncerty, na fanoušky a teď mi zbývá jen si zpívat doma nebo udělat livestream. Snažím se to nějak zvládat, ale zatím v pohodě," řekla pro ŽivotvČesku.cz mladá nadaná zpěvačka Tereza Mašková.

Vítězka pěvecké show nelení a je co nejvíce v pohybu. V poslední době si ještě o něco víc zamilovala cvičení, kterému se věnuje už dlouhodobě. "Já jsem začala hodně cvičit, takže si čas plním právě běháním, nebo jsem teď začala s jógou, která mě hrozně baví. Také peču, třeba chleba, nebo čtu knížky. Nenudím se, snažím se pořád něco dělat," vysvětlila Tereza Mašková pro ŽivotvČesku.cz, čím vyplňuje volný čas.

Blíží se svátky jara, ty budou ale také ovlivněny restrikcemi. Není možné vycestovat mimo okres a doporučuje se, aby lidé vynechali návštěvy u příbuzných. "Na Velikonoce plány nemáme. Budeme doma s přítelem, upečeme si třeba beránka, nějak se zabavíme. Něco vymyslíme, tak jako do teď," přiblížila zpěvačka svůj velikonoční program pro ŽivotvČesku.cz.

Tereza už se těší, až bude moct znovu vystupovat a věří, že časem bude lépe. "Naplánováno by bylo, nějaké koncerty se překládaly, nějaká nová tvorba, takže plány by byly, ale nechci to ani moc vyslovovat, aby to už bylo. Uvidíme, jak bude. Pokusím se ty plány nějak zprostředkovat, aby vyšly. Musíme vydržet a bude dobře," doplnila Tereza Mašková pro ŽivotvČesku.cz.

Smutná zpráva zasáhla veřejnost. Ve věku 56 let zemřel Karol Polák, mladší syn legendárníh...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.