Čínský rok 2023. Pomyslné žezlo vládce převzal Zajíc, vodní živel bude nadále dominovat. Promluvila kartářka Helen Stanku

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2023

Vodní Tygr, který dominoval loňskému roku, se loučí. Na scénu přichází vodní Zajíc, jeho »startovním« datem je 22. leden - vodní živel bude tedy vládnout i nadále. A podle uznávané kartářky Helen Stanku je potřeba se připravit na to, že mnohé pořádně »prožene«.

Doménou vodního Zajíce jsou zdrženlivost, mírumilovnost, mírnost, opatrnost, ale letošní rok to bude trochu jinak. Toto znamení podle čínského horoskopu letos přinese potřebu rychle jednat a umět se s podobnou rychlostí rozhodovat.

"Tento rok bude přát flexibilním lidem, kteří se umí přizpůsobit situaci, a těm, kteří dlouho s ničím neotálí. Vhodný rok to bude pro lidi, kteří s rukama nesedí v klíně a nečekají," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví - v dlouhé historii se jím živili její předkové, pro ni samotnou to byl dlouhá léta jen koníček, než se stala profesionálkou s názorem, že karty mají lidem pomáhat.

"Dá se také říct, že rok vodního Zajíce bude významně zaměřen na sebereflexi. Bude potřeba pozorovat sami sebe a s tím i své reakce na určité podněty v jistých situacích, analyzovat je, hodnotit a snažit se dopátrat pravé příčiny svých pocitů," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz odbornice přes horoskopy.

"Je potřeba si uvědomit, že rok 2023 bude přát novým začátkům, ať už půjde o změnu práce, začátek podnikání nebo nový vztah či nové koníčky," dodala pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku s tím, že pro mnohé to ale nebude rok jednoduchý.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Provozuje astro stránky Kartářky světla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.