Co dnes dělá Pamela z Dallasu? Victoria Principal staví na nohy zraněná zvířata

Herečka Victoria Principal
Herečka Victoria Principal
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2020

Půvabná Pamela se v seriálu Dallas objevila v roce 1978 a získala si srdce milionů diváků. Život a kariéra sedmdesátileté Victorie Principal jsou spojené s naftařskou rodinou Ewingů. Co dnes dělá herečka, která v seriálu hrála manželku Bobbyho Ewinga?

Seriál Dallas se českým divákům představil v lednu 1992. Tehdy jsme mohli bez dechu sledovat, jak si půvabná Pamela Barnesová namlouvá sympatického Bobbyho Ewinga a spolu pak čelí podvodům zlotřilého J.R. Ewinga v podání již zesnulého Larryho Hagmana.

Patrick Duffy (seriálový Bobby) znovu ve věku jednasedmdesáti let našel lásku. Na webu ŽivotvČesku.cz jsme vás informovali, že jeho novou partnerkou je herečka Linda Purl (65).

Victoria Principal z Dallasu odešla v roce 1987. Založila vlastní produkční společnost, psala knihy a uváděla na trh kosmetické přípravky.

Victoria velmi špatně nesla, když se po 21 letech společné cesty životem rozvedla s plastickým chirurgem Harry Glassmanem. V několika rozhovorech novinářům přiznala, že po krachu manželství byla dlouho na dně.

V roce 2012 ale našla nový smysl života. Nedaleko Los Angeles si pořídila farmu a začala pečovat o zraněná zvířata. Sociální sítě od té doby plní snímky z farmy a zdá se, že je spokojená. "Zachraňuji zvířata, která byla zanedbávaná a týraná. Potřebují veterinární péči, trpělivost a lásku, aby se zotavila fyzicky i po duševní stránce. Je to práce, o které jsme vždy snila," uvedla Victoria vyrovnaně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.