Reklama:

Co jste v televizi neviděli. Bronzový slavík Raego sundal triko a ukázal tělo samý sval. Nechce se věřit, že někdy vážil 130 kilo

Držitel třetí ceny rapper Raego
Držitel třetí ceny rapper Raego
Foto: Se svolením Raega
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2021

Anketa Český slavík se po čtyřech letech vrátila a organizátoři předali na slavnostním večeru v Hudebním divadle Karlín ocenění vítězům. Rapper Raego vlastním jménem Ladislav Pham (33) si na pódium došel pro bronzového slavíka, kterého jak přiznal pro ŽivotvČesku.cz, nečekal. "Bylo to nečekané, okouzlující, až elektrizující, když oznámili mé jméno," popsal své pocity muž, který o tom, že je cílevědomý, přesvědčil už před lety. Málokdo totiž tuší, že v mládí vážil pořádných 130 kilogramů. Teď se ale pochlubil, jakou proměnou prošel.

Reklama:

Před lety si málem nezavázal tkaničky u bot, vyjít menší schodiště sotva zvládl. To bylo období, ve kterém nadaný hudebník zjistil, že sehnat ideální velikost oblečení může představovat problém. Jenže přišla změna, za kterou stálo velké úsilí. Interpret, který nedávno s Lucií Vondráčkovou (41) nazpíval duet a nově i společnou skladbu na její novou desku, se dnes může pochlubit zcela jiným tělem.

Reklama:

"Je opravdu moje," smál se Raego a pokračoval: "Je to víc než 15 let, kdy jsem zhubnul a od té doby si držím svou váhu. Chodím pravidelně cvičit, což mi pomáhá, abych se cítil dobře a hlavně neměl kila navíc, což bych už nechtěl," zdůraznil se smíchem pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který se za poslední roky hudebně hodně vypracoval a jeho videoklipy na známém portálu mají přehrání v milionech.

O své povaze říká, že když se pro něco rozhodne, jde si za tím. O hudbě pak, že je pro něj nejen koníčkem, zaměstnáním, ale i životním stylem, což se podle jeho slov podepsalo na tom, že si došel pro své první ocenění v nejprestižnější české anketě.

"Cenu, o které rozhodli fanoušci, jsem nečekal, i přesto, že jsem letos opravdu tvrdě makal, udělal jsem řadu hitů, poslední s Lucií Vondráčkovou. Když jsem byl v sále a oznámili moje jméno, tak jsem si myslel, že jde o vtip. Ale nešlo a mě velmi potěšilo, že práci, které jsem se opravdu poctivě věnoval, lidé ocenili. Je to pro mě pocta a zároveň závazek zabojovat i příští rok, protože teď vím, že to je realita a že to jde. Jsem i rád za to, že po čtyřech letech se tato skvostná anketa obnovila," dodal pro ŽivotvČesku.cz rapper, který třetí místo získal v kategorii hip hop & rap.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: