Co všechno ještě přinese květen, rozklíčovala uznávaná numeroložka týden po týdnu. Slova o vztahové krizi, ale i riziku zlých snů

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2022

Měsíc květen je spojen s lidovými veselicemi a také je nazýván měsícem lásky. Podle numeroložky Lenky Suchardové přináší zajímavá seznámení i nové vztahy. "Kvůli zajiskření možná začnete přemýšlet o ukončení těch vztahů, ve kterých nejste šťastni a dlouhodobě vás nenaplňují. Do ničeho nespěchejte, nechejte události a pocity plynout, abyste se vyhnuli případným omylům, nepříjemným zkušenostem a dlouhodobým klikatým objížďkám," doporučila pro ŽivotvČesku.cz odbornice přes numerologii.

Každý den v tomto měsíci může řadě lidí připadat jako jedno velké terapeutické sezení a pokaždé budou hlavním tématem vztahy. "Některé prohloubíte, protože pochopíte pravý důvod potkání se nebo soužití. U jiných naopak dojdete k osvícení, protože může vyjít na povrch nějaká tajnost či záludnost, proč se s vámi konkrétní člověk sblížil. Zbytečně se nezlobte, nehádejte a ani nelitujte. Zázračným uklidňujícím lékem se v těchto dnech stává časté vyslovení slovíčka »aha«, protože pochopíte podstatu toho, co se děje a co prožíváte. V květnu můžete investovat do všeho, co máte dlouhodobě promyšlené a do detailu propracované. Pokud by to byl jen momentální popud, raději s realizací posečkejte pár dnů, nejlépe až do příštího měsíce," popsala pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová.

Podle numeroložky je dobré se věnovat činnostem, které jsou kreativní a zábavné. Každodenní stereotyp by byl ubíjející. "Pro načerpání energie jeďte do přírody, k moři anebo na místo, které je pro Vás významné anebo duchovně silné," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová a vypracovala předpověď z pohledu numerologie pro další týdny měsíce lásky.

Ve druhém týdnu května si s vámi několikrát za den pohraje váš mozek. Často vyplodí až bizardní a naprosto zmatené myšlenky. Nelekejte se toho a ponechejte všemu delší čas. Především se v těchto dnech nepouštějte do žádných začátků a důležitých aktivit, protože by byl jejich průběh i konec nejen nevyzpytatelný, ale navíc zcela bez možnosti vašich zásahů. Jen sledujte a čekejte na »dopečení« aktuálního dění, myšlenek a výsledným konturám. Poté budete chytřejší a připravenější na další kroky.

Ve třetím týdnu by vám nejlépe vyhovovalo, kdyby se vše neslo v mírumilovném a přátelském duchu. Bohužel to ne vždy vyjde. V partnerství se možná objeví krize, už nebudete mít chuť tolerovat cokoli komplikovaného, zastřeného. Snažte se však pro svůj vlastní klid mít pocit, že jste pro zjednodušení, vyřešení a dohodu udělali maximum a při tom jste neztratili svou vlastní úctu a hodnotu.

Ve čtvrtém týdnu se odvažte a popusťte uzdu své fantazii, kreativitě a všemu, čím se ve skutečnosti omezujete od plnějšího života. Vyhněte se rutinní, všední činnosti. Obrazotvornost je tak silná, že veškeré činnosti, které děláte, musí být náročné a podnětné. Při nevybití této značné energie dochází k nespavosti, případně zlým snům, kritice vlastní i ostatních a nedůtklivosti. K pohodě a lepšímu soustředění si pomůžete častým pobytem na vzduchu v otevřené krajině.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.