Co všechno se dělo na svatbě: Nejlepší momenty umělé veselky Lely a Karlose obrazem

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2022

I když šlo spíše o podívanou pro diváky a přítomné, byl to jejich velký den. Karlos Vémola (37) a Lela Ceterová (33) si ve čtvrtek odpoledne na Občanské plovárně řekli své »ano«, které bylo úředně neplatné. Šlo o pompézní a extravagantní veselku, na kterou bylo pozváno kolem 200 hostů. Spekuluje se o tom, že oficiální sňatek dvojice měla již před několika týdny. "Oslovil mě Karlos, tak jsem něco přečetl, to je celé. Bral jsem to jako recesi. Nebo spíše jako vtip. Jestli to je platné, to nevím. Hlavně ať jsou oba šťastní," uvedl pro ŽivotvČesku.cz herec Jiří Krampol (84), který na oko snoubence oddával. Podle snímků to i tak byla jednoznačně pořádná party.

Pražská Občanská plovárna byla ve čtvrtek středem pozornosti. Konala se na ní svatba MMA zápasníka a jeho vnadné snoubenky. Nevěsta k oltáři přišla v bílých šatech s velkým výstřihem. Karlosovi Vémolovi byl za svědka kamarád Ivo Rittig (59), vnadná Lela si vybrala blízkou kamarádku. Herec Jiří Krampol oba na jejich žádost oddal. Na krku měl primátorskou medaili, která byla rekvizitou.

Jiří Krampol totiž nemá oprávnění oddávat. Během obřadu nedošlo jak na podpisy novomanželů, tak ani na podpisy svědků. Přítomna nebyla ani matrikářka.

"Jsou dvě možnosti. Buď oddává starosta, primátor, případně jiný obcí či městem pověřený volený zastupitel, nebo druhou možností je církevní sňatek, který může oficiálně vykonat více než dvacet církví v ČR. Nebudu je jmenovat, protože je z hlavy opravdu nevím. V případech, kdy někdo chce mít svatbu na sám určeném místě, kdy jde o něco skutečně netradičního, vzdáleného, tedy ne běžného, a nedojde k dohodě se zastupitelem, tak jediná možnost je právě církevní sňatek. V takovém případě je oddávajícím zástupce dané církve, tedy její kněz, a svatba je právně uznaná," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz pražský primátor a člen Pirátů Zdeněk Hřib na dotaz redakce, za jakých okolností je možné oddávat.

Na Občanské plovárně se následně po obřadu konala velkolepá hostina, kam dorazila řada slavných tváří. Během party se kromě pěveckých vystoupení jednotlivých hostů, mezi které patřila Natálka Grossová (19), Sagvan Tofi (57) a další, mikrofonu ujal i raper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský. Na jeho song se rozvlnila těla i samotných novomanželů. Podle snímků šlo o pořádný mejdan, na který nikdo z hostů jen tak nezapomene.

"Bylo to bezvadné, úžasné. Mělo to krásnou atmosféru. Karlos s Lelou to měli opravdu moc hezké a mělo to úroveň," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz herec Jiří Krampol, který prozradil, že žádostí, aby někoho oddával, dostal v životě už několik, kývl ale jen jednou, a to i přes to, že veselka byla jen show.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.