Covid nás bude trápit i v létě. Příští rok přijde něco silnějšího a nečekaného, předpověděla vědma

Známá kartářka Barbora Kočková
Známá kartářka Barbora Kočková
Foto: se souhlasem Barbory Kočkové

Krize a strach z koronaviru sužuje společnost už více než rok. Mnoho lidí se začalo obracet na kartářky a vědmy. Veřejnost zajímá, kdy utrpení skončí. "Letní měsíce nebudou nic moc. Příští rok přijde něco nečekaného," řekla vědma Barbara Kočková pro ŽivotvČesku.cz.

Politici, experti i obyčejní lidé se upínají k létu. Panuje názor, že slunce a vyšší denní teploty by měly pomoci v boji s epidemií koronaviru. Vědma Barbara Kočková ale předpovídá, že letošní léto nebude nic moc.

"Stav naší země je nejhorší za celou dobu. Bohužel ale moc příznivou situaci nevidím ani v následujících třech měsících. Letní měsíce ještě nebudou nic moc. Mírnější zlepšení karty ukazují až koncem léta," uvedla vědma a kartářka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že podzimní měsíce by mohly být klidnější.

To nejzajímavější ale lidstvo teprve čeká. Podle vědmy přijde něco velkého a nečekaného. Snad už to ale nebude katastrofické, bolestivé a vyčerpávající.

"Příštím rokem přijde ovšem něco úplně jiného, něco nečekaného. Nebude to ale horší, než je nyní," předpověděla Barbora Kočková pro ŽivotvČesku.cz.

Vše souvisí s tlakem na lidi i na celou českou společnost se v lidech objeví a vynoří energie, které už nebude možné držet pod kontrolou. Bude vyvěrat pravé lidství.

"Po ukončení této situace se ale lidé nadechnou a budou si života užívat jak nikdy předtím. Snažme se proto myslet pozitivně a těšit se na nové začátky, které přijdou," dodala vědma pro ŽivotvČesku.cz.

Česká společnost je rozdělená a dál se bude štěpit. Myslí si to vědma Barbara Kočková, kte...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.