Reklama:

Cristiano Ronaldo prožívá strach o sestru. Prodělala koronavirus a skončila na kapačkách v nemocnici

Cristiano Ronaldo se svou sestrou Katiou Aveirovou
Cristiano Ronaldo se svou sestrou Katiou Aveirovou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2021

Rodina fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda (36) prožívá chvíle obav. Fotbalistova starší sestra a zpěvačka Katia Aveirová (43) totiž prodělala koronavirus, její zdravotní stav se ale výrazně zhoršil. Skončila na kapačkách v nemocnici a lékaři po sérii vyšetření zjistili, že má zápal plic. Hospitalizace tedy byla nezbytná, naštěstí se ale zotavuje rychle.

Reklama:

Chvíle strachu a obav o svou sestru prožívá úspěšný portugalský reprezentant, který byl loni sám hned dvakrát pozitivní na koronavirus, ačkoli patřil k bezpříznakovým případům. Teď se zdravotní komplikace projevily u jeho sestry Katii Aveirové, která musela být hospitalizována v nemocnici Dr. Nélio Mendonca na rodné Madeiře. Tam loni lékaři operovali také fotbalistovu matku Mariu Dolores dos Santos Aveirovou (66).

Katia Aveirová, která mimo jiné podniká a je matkou tří dětí, skončila na kapačkách. Měla především dechové obtíže a série vyšetření pak prokázala zápal plic, který rozhodně není žádnou banalitou. Útočník FC Juventus může být ale klidný, protože jeho sestra dostává tu nejlepší lékařskou péči.

Reklama:

"V poslední dnech jsem se tomu snažila vyhýbat, ale jak se zprávy rychle šíří a z úcty k těm, kteří mě sledují a starají se nejen o mě, ale i mé blízké, řeknu pravdu. Ten zatracený virus mě dostal. V sobotu 17. července jsem měla pozitivní test a od té doby jsem byla doma v izolaci. Cítila jsem se dobře, měla jsem jen nějaké příznaky a vše jsem dodržovala. Bohužel v pátek se to začalo zhoršovat. Hospitalizovali mě a s pomocí Boha a díky skvělému týmu lékařů se zotavuju," oznámila Katie Aveirová, jak informoval britský deník Daily Mail.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: