Luxusní dovolená Cristiana Ronalda a manželky je reklamou na dokonalá těla. Fotbalista ukázal svaly a jeho žena skvělou poporodní formu

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 6. 2022

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (37) a jeho partnerka Georgina Rodríguezová (28) si společně s přáteli vyjeli na luxusní dovolenou. Místo resortu zvolili pobyt na jachtě nedaleko ostrova Ibiza, kde dovádějí v plavkách na otevřeném moři. Fotbalový útočník v rozhovoru pro ITV popsal, co ke své krásné ženě cítí.

Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina Rodríguezová žijí životem, jaký by jim leckdo mohl závidět. O peníze si nemusejí dělat nejmenší starost a rádi si dopřejí luxus, na který fotbalista už roky dobře vydělává. Když je tak omrzí stereotyp v nádherné vile, kterou obývají, vyrazí si na dovolenou, kam se jim zrovna zachce.

Aktuálně se zamilovaný pár pohybuje nedaleko ostrova Ibiza, kam si společně s přáteli vyjel na dovolenou na jachtě. Kromě opalování a plavání se věnuje všemožným aktivitám, které otevřené moře i luxusní jachta nabízí.

Hrdličky se dovolenou také odreagovávají od smutné události, která jejich životy zasáhla před více než dvěma měsíci. Georgina Rodríguezová čekala dvojčata, chlapce a dívku, na svět se ovšem živá a zdravá dostala pouze holčička. Těžký životní moment pár ustál i díky lásce, která je nepochybně silná.

"S Georginou jsem zjistil, co je skutečná láska. Hodně mi pomohla, je samozřejmé, že ji miluji. Je zároveň moje kamarádka a bavíme se o všem. Ona otevřela srdce mně a já ho zase otevřel jí," řekl Cristiano Ronaldo o svých citech k manželce v rozhovoru s moderátorem Piersem Morganem (57) pro ITV.

Než krásná Georgina fotbalistu poznala, byla prodavačkou a žila ve sdíleném domě s několika spolubydlícími. Nyní si užívá nejen luxusního života po jeho boku, ale také lásku a mateřství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.