Reklama:

Cristiano Ronaldo si musí dobře hlídat partnerku. Krásná Georgina Rodríguezová bere v plavkách mužům dech

Krásná modelka Georgina Rodríguezová
Krásná modelka Georgina Rodríguezová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2021

Patří mezi fotbalové legendy a jen málokomu jeho jméno nic neříká. Fotbalista a reprezentant portugalského týmu Cristiano Ronaldo (36) slaví úspěchy nejen v rámci profesionální sportovní kariéry, ale je také otcem čtyř dětí – nejstaršího Cristiana Jr. (11), čtyřletých dvojčat Matea a Evy Marii a nejmladší dcery Alany Martiny (3). Pravou lásku našel po boku krásné Georginy Rodríguezové (27), která je biologickou matkou jejich nejmladší holčičky.

Reklama:

Už mnohokrát mluvil Cristiano Ronaldo o tom, jak moc je pro něj rodina důležitá. Stejně tak nikdy nešetřil láskyplnými slovy směrem ke své partnerce Georgine Rodríguezové, s níž tvoří pár od roku 2017. Podle něj je španělská kráska největší láskou jeho života, ale do manželství se zatím příliš nehrne.

Reklama:

"Není to priorita, ale samozřejmě – proč ne? Teda jednoho dne… nevyhýbám se tomu. Je to i sen mojí mámy. S Geo jsme se poznali v obchodě Gucci a víte... je mojí součástí. Tolik mi pomohla. Samozřejmě, že ji miluju. Je to matka mých dětí, je to moje kamarádka. Diskutujeme spolu, já se svěřuju jí a ona mně," řekl Cristiano Ronaldo, jak uvedl britský Mirror. Na otázku ohledně toho, zda je vstřelení gólu lepší pocit než sex, měl jasnou odpověď. "Ne s Geo," dodal s úsměvem.

Půvabná modelka se s fotbalistou seznámila na konci listopadu 2016 a netrvalo dlouho, než se dali dohromady a uvědomili si, jak moc jsou zamilovaní. Kráska s temperamentní povahou budí právem pozornost a Cristiano Ronaldo si musí svoji milovanou ženu dobře hlídat. Společně se čtyřmi dětmi tvoří velkou rodinu, na kterou jsou oba velmi pyšní.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: