Cristiano Ronaldo si musí dobře hlídat partnerku. Krásná Georgina Rodríguezová bere v plavkách mužům dech

Profimedia
Krásná modelka Georgina Rodríguezová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 7. 2021

Patří mezi fotbalové legendy a jen málokomu jeho jméno nic neříká. Fotbalista a reprezentant portugalského týmu Cristiano Ronaldo (36) slaví úspěchy nejen v rámci profesionální sportovní kariéry, ale je také otcem čtyř dětí – nejstaršího Cristiana Jr. (11), čtyřletých dvojčat Matea a Evy Marii a nejmladší dcery Alany Martiny (3). Pravou lásku našel po boku krásné Georginy Rodríguezové (27), která je biologickou matkou jejich nejmladší holčičky.

Už mnohokrát mluvil Cristiano Ronaldo o tom, jak moc je pro něj rodina důležitá. Stejně tak nikdy nešetřil láskyplnými slovy směrem ke své partnerce Georgine Rodríguezové, s níž tvoří pár od roku 2017. Podle něj je španělská kráska největší láskou jeho života, ale do manželství se zatím příliš nehrne.

"Není to priorita, ale samozřejmě – proč ne? Teda jednoho dne… nevyhýbám se tomu. Je to i sen mojí mámy. S Geo jsme se poznali v obchodě Gucci a víte... je mojí součástí. Tolik mi pomohla. Samozřejmě, že ji miluju. Je to matka mých dětí, je to moje kamarádka. Diskutujeme spolu, já se svěřuju jí a ona mně," řekl Cristiano Ronaldo, jak uvedl britský Mirror. Na otázku ohledně toho, zda je vstřelení gólu lepší pocit než sex, měl jasnou odpověď. "Ne s Geo," dodal s úsměvem.

Půvabná modelka se s fotbalistou seznámila na konci listopadu 2016 a netrvalo dlouho, než se dali dohromady a uvědomili si, jak moc jsou zamilovaní. Kráska s temperamentní povahou budí právem pozornost a Cristiano Ronaldo si musí svoji milovanou ženu dobře hlídat. Společně se čtyřmi dětmi tvoří velkou rodinu, na kterou jsou oba velmi pyšní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu