Dáda je krásná žena, ale je nešťastná. Nedivím se, že je teď ve stavu, v jakém je. Monika Binias se ostře opřela do Felixe Slováčka

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2022

Dramatická situace v rodině Dády Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79), která vygradovala po autonehodě slavné zpěvačky, nedá spát nejen fanouškům slavného páru, ale také jiným známým osobnostem. Dvojici se tak dostává nejen podpory, ale také rad, co by měli nyní dělat. Se svým názorem přispěla i influencerka a koučka životního stylu Monika Binias (49), která v pomáhání druhým našla nový životní smysl. "Nejspíš půjdu proti proudu, ale chybu vidím spíše na straně Felixe," překvapila zkušená žena pro ŽivotvČesku.cz.

Událost, kdy Dáda Patrasová způsobila autonehodu pouhých 350 metrů od vlastního domu a navíc odmítla dechovou zkoušku, vyvolala opět po nějaké době spekulace, zda královna dětských srdcí nemá potíže s alkoholem. Již jednou totiž v ovíněném stavu sedla za volant, což jí tehdy vyneslo pokutu a zákaz řízení. Kromě toho se po posledním incidentu procházela po Vinohradech v poměrně vratkém stavu, a dokonce si musela odpočinout sezením na chodníku.

Její manžel, hudebník Felix Slováček, se na svou choť momentálně zlobí. Kvůli obavám z ostudy ji dokonce vykázal ze své narozeninové oslavy a nadšená není ani její dcera, zpěvačka Anna Julie Slováčková (26), která se od své matky momentálně spíše distancuje. I když mnozí dávají známému saxofonistovi za pravdu, influencerka Monika Binias je jiného názoru.

"Dáda je krásná žena, vždy byla. Jednu dobu byla vysloveně sexsymbol. Oproti tomu Felix by nejspíš nikdy nebyl tak známý, kdyby si nevzal zrovna Dádu. Osobně jsem nikdy nepochopila, proč si vzala zrovna jeho. Každopádně vzhledem k tomu, že se o panu Slováčkovi ví, že je na ženské, každou chvíli má nějakou avantýru a podobně, tak se v podstatě nedivím, že je na tom Dáda tak, jak je," řekla pro ŽivotvČesku.cz koučka, která ráda poskytuje rady v oblasti partnerských vztahů.

"Myslím, že Dáda nikdy nebyla žádná alkoholička a že ji k tomu dohnalo to, že ji manžel roky trápí svými zálety, v podstatě ji tím dlouhodobě ponižuje a dělá ostudu. Přece jen člověk většinou nezačne pít pro nic za nic," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias.

"Nejlépe by Dáda udělala, kdyby se zkrátka zbavila všech lidí v životě, kteří ji ponižují a trápí. Možná je lepší být sama než obklopená lidmi, kteří si člověka neváží. A její dospělé děti by ji v tom měly podpořit a spíše než se distancovat, tak by měly promluvit do duše otci, který celou tuhle situaci způsobil svým chováním," dodala s tím, že mluví z vlastní zkušenosti.

Monika Binias totiž kvůli dlouhodobým neshodám neudržuje vztahy se svými dcerami Ornellou Koktovou (29) a Charlotte Štikovou (25), a tak má nejspíš s rodinnými konflikty zkušeností více než dost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.