Dáda Patrasová opět bourala. V centru Prahy zaskřípaly plechy, pak to poslala do betonového sloupku. Odmítla dechovou zkoušku. Promluvil Felix i policie

Dáda Patrasová v roce 2019
Dáda Patrasová v roce 2019
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2022

Saxofonista Felix Slováček (79) sice dnes slaví narozeniny, místo na večeři však nejspíš stráví večer na policejní stanici. S manželkou Dádou Patrasovou (66) totiž měli v Praze autonehodu, kterou měla nejspíš způsobit právě hudebníkova žena, která odmítla dechovou zkoušku. "Dáda je v pořádku, nic se jí nestalo," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček. Nehodu potvrdil na dotaz redakce mluvčí policie Jan Daněk.

Kousek od domu slavného páru na Vinohradech došlo k autonehodě, při které vůz Dády Patrasové poškodil zaparkované auto a nakonec skončil v betonovém sloupku. Jako první s informací přišel deník Blesk. Náraz byl nejspíš poměrně silný, protože se po něm otevřela kapota vozu a na místo dorazila nejen policie, ale také hasiči. Královna dětských srdcí, která seděla za volantem, se na místě odmítla podrobit dechové zkoušce.

Informaci potvrdila také policie. "Oznámení jsme přijali okolo 14.45 hodin o tom, že se v ulici Benešovská stala dopravní nehoda, při které podle oznamovatele řidička nabourala do jiného stojícího vozu a následně do betonové zábrany. Řidička se na místě odmítla podrobit dechové zkoušce," řekl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Redakce oslovila i manžela Dády Patrasové, který redakci sdělil, že neřídil. "Co pořád všichni máte s tou nehodou? Já jsem neřídil a stejně k tomu teď nic víc nemůžu říct. Manželka je každopádně v pořádku, nic se jí nestalo," sdělil velmi rozrušený muzikant pro ŽivotvČesku.cz z místa události a poté telefon rychle zavěsil.

Nejedná se přitom o první autonehodu slavné herečky a zpěvačky. V prosinci 2018 Dáda Patrasová kousek od svého domu na Praze 2 nezvládla řízení a narazila do auta, které řídil mezinárodně hledaný muž. Tehdy jí policie naměřila 2,5 promile alkoholu, a okamžitě proto odebrala řidičský průkaz. Nehoda se stala v odpoledních hodinách. Se svým vozem značky mercedes herečka ujela necelých 500 metrů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.