Dáda Patrasová prozradila, jak se jí podařilo výrazně zhubnout. Láska dělá zázraky, říká

Dadá mírně zhubla a vypadá velmi dobře.
Dadá mírně zhubla a vypadá velmi dobře.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2020

Herečka a idol dětských srdcí Dáda Patrasová (64) se už před časem snažila zhubnout, a tak pilně chodila cvičit do fitka. A jak je vidět, dostat dolů několik kilogramů se jí rozhodně podařilo levou zadní. "Teď už moc necvičím, ale mám dobrou genetiku a díky tomu dokáži poměrně rychle shodit," prozradila pohledná herečka pro ŽivotvČesku.cz, co stojí za její proměnou.

Dáda se ukázala ve společnosti na předávání cen pátého ročníku Mistr zábavního umění. A všichni přítomní si všimli, že Dáda je v neuvěřitelné formě.

"Myslím, že genetiku mám po babičce a tatínkovi. Byli štíhlí, a to jsem zdědila. Jinak občas doma cvičím, ale že bych se nějak trápila či omezovala v jídle, to ne. Hlavně se snažím nějak udržovat, protože se těším, až se uvidíme s přítelem Vitem, slíbili jsme si, že do konce roku se navštívíme. A každá žena chce pro svého muže vypadat dobře a láska dělá zázraky," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová a bylo na ní znát, že se cítí opravdu skvěle.

Dáda se letos s Vitem ještě neviděla, a to kvůli pandemii koronaviru, která zasáhla celou Evropu. I když jsou spolu v každodenním kontaktu pomocí videovolání, slíbili si, že se letos navštíví.

"Těším se, až se uvidíme. Buď Vito přiletí do Prahy, nebo já do Itálie," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka, které to opravdu v posledních týdnech velmi sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.