Dáda Patrasová vrací úder. Vůbec nechápu, co Zuzana Bubílková vyvádí, nejspíš potřebuje být vidět, myslí si herečka

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2022

Dívčí válka publicistky Zuzany Bubílkové (70), která se na sociálních sítích pustila do kolegyň Radky Třeštíkové (41) a Dády Patrasové (66), nezůstala bez odezvy. Královna dětských srdcí pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jaký na ni celá kauza dělá dojem. "Vůbec nevím, co si o tom mám myslet," uvedla.

Známá publicistka a komička Zuzana Bubílková (70) svými posledními žerty ťala do živého. Rozhodla se totiž dělat si legraci ze svých slavných kolegyň a šla při tom doslova na dřeň. Nejprve se tak trefila do herečky a zpěvačky Dády Patrasové (66) a jejího údajného kladného vztahu k alkoholu, když se zvěčnila s plechovkou nealkoholického piva a snímek okomentovala slovy "Mám žízeň jako Dáda".

Zhruba o týden později upoutala pozornost svou parodií na nepovedený outfit spisovatelky Radky Třeštíkové (41), který vynesla na festivalu v Karlových Varech a sklidila za něj kritiku především kvůli přílišné odhalenosti modelu. To již nenechalo Dádu Patrasovou chladnou a v komentářích označila Zuzanu Bubílkovou za zapšklou a trapnou.

Pro ŽivotvČesku.cz nyní herecká ikona 80. let popsala, co si o této »dívčí válce« vlastně myslí. "Já popravdě vůbec nevím, co si o tom tak mám myslet. Vůbec jsem nepochopila, co to Zuzana Bubílková vyvádí, co tím vlastně zamýšlela. Nejspíš to měl být pokus o vtip, mně to tedy nepřijde ani tak vtipné, ale spíš urážlivé," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová s tím, že jednání své kolegyně skutečně nerozumí.

Zuzanino počínání je pro ni o to záhadnější, že se ani nijak zvlášť nepřátelí. "Známe se jen povrchně, čas od času jsme se potkaly na nějaké akci a jednou jsme obě byly na stejném zájezdu, jinak nic," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová, kterou celý incident poměrně vyvedl z míry.

"Vážně nevím, jestli to bude nějak pokračovat a k čemu to má být dobré. Ale Zuzaně už je 70 let, tak možná má potřebu být ještě nějak vidět," dodala herečka, které se celá situace osobně dotkla, pro ŽivotvČesku.cz.

Pokud jde o vysvětlení samotné satiričky Zuzany Bubílkové, v případě Dády Patrasové se nejprve hájila tím, že šlo jen o legraci a neměla v úmyslu nikomu ublížit. Co se týče Radky Třeštíkové a jejího outfitu, který neponechal příliš prostoru pro fantazii, byla již známá komička podstatně výmluvnější.

"Ona to určitě věděla, že udělá rozruch. To by se pak několikrát neomlouvala. Ale jak jinak chcete, aby si vás všimli? Dneska musíte šokovat a přesně to Třeštíková udělala. Dneska i babičky v zapadlé vísce vědí, že je Třeštíková spisovatelka. Takové okamžiky jsou koření festivalu a na ně by, tedy podle mého, měli satirici reagovat. Tak jsem to udělala," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.