Dagmar Patrasová do toho zase spadla. Pokorného a zkroceného manžela Felixe si označkovala srdcem

Dagmar Patrasová se vedle Felixe skvěle bavila
Dagmar Patrasová se vedle Felixe skvěle bavila
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 2. 2022

Jsou znovu zamilovaní jako dva puberťáci a vůbec se tím netají. Dagmar Patrasová (65) a Felix Slováček (78) k sobě po sedmi letech útrap našli cestu a srdíčka se jim rozhořela něhou i vášní. Dáda svého Felixe dokonce láskyplně uvěznila v nafukovacím srdci a Slováček trpělivě držel. "Nedokážu ho opustit," řekla upřímně Patrasová pro ŽivotvČesku.cz v minulosti.

Felix Slováček a Dagmar Patrasová spolu vyrazili na křest videoklipu mladé zpěvačky Electric Lady a bylo na nich vidět, že si užívají nejen samotnou akci, ale také to, že mohou být spolu bok po boku jako za starých časů.

Královna dětských srdcí i geniální saxofonista jsou rádi, že skončilo sedmileté období, kdy se Felix na veřejnosti vyskytoval v doprovodu partnerky Lucie Gelemové (39). Po bouřlivém rozchodu, kdy emoce museli brzdit dokonce právníci, se Felix vrátil k manželce. A prý rozhodně nelituje.

"Paní Gelemová už pro mě neexistuje, vůbec nejsme v kontaktu, nemyslím na ni," svěřil se před týdnem Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dnes celý vztah s mladou výtvarnicí považuje za jeden velký omyl.

Slova pochopení má pro hříchy svého manžela i Dáda, která Felixovi slavnostního večera nasadila kolem krku nafukovací srdce, pak už se svého manžela jemně dotýkala a láskyplně se usmívala.

"Manžel už je pán v letech, brzy mu bude 80 let. Felix opravdu tvrdě narazil na zlatokopku, ale jí se nepodařilo naše manželství zlomit. Jsme spolu přeci jen 40 let, máme děti, máme společné zážitky, je to opravdu těžké. Máme se rádi. Nedokážu ho opustit," vyznala se v minulosti Dagmar Patrasová s tím, že člověk by měl umět odpouštět, protože jen to ho může na životní cestě posouvat dál.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.