Dagmar Patrasová poslala pozdravy od moře a odhalila postavu v plavkách. Za křivky může genetika, říká

Se svolením Dagmar Patrasové
Dagmar Patrasová nedávno pobývala ve Španělsku
Foto: Se svolením Dagmar Patrasové
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 6. 2021

Trápení s manželem Felixem Slováčkem (78) hodila za hlavu a s partou kamarádek vyrazila k moři. Dagmar Patrasová (65) popsala, že slunce ji nabíjí energií a zaslala do redakce fotky, které ukazují, jak si užívá na pláži. "Za tělo vděčím genetice, mohu poděkovat mamince," přiznala pro ŽivotvČesku.cz herečka a moderátorka, která se ve svém věku za své křivky rozhodně nemusí stydět.

Dagmar Patrasová přiznala, že poslední dny byly náročné na její psychiku. V takové chvíli je vhodné odjet od problémů daleko a užívat si přítomné okamžiky. Přesně to Dagmar Patrasová udělala a s kamarádkami vyrazila do Španělska.

"Pozvala nás kamarádka, která tady má dům a je to tu skvělé. Jsme tu na deset dnů. Je to příjemné, není to organizované, tak to mám mnohem raději. Děláme si tady, co chceme a kdy chceme, užíváme si skvělé prostředí a skvělé jídlo," popsala pro ŽivotvČesku.cz, že pobyt u moře ve společnosti dobrých lidí je balzámem na její duši i tělo.

Herečka znovu ukázala, že se nikdy nestyděla a do redakce zaslala snímek v plavkách, který mnohé odhaluje. Zejména její postavu, ale také skutečnost, že ve svém věku má stále velmi objemný a pevný hrudník. "Samozřejmě ňadra jsou přírodní. Může za to dobrá genetika, vděčím mamince," přiznala pro ŽivotvČesku.cz při dotazu na její tělo, které si užívá tropických teplot.

"Je tu skoro 30 stupňů Celsia a každý den teplota dál roste. Máme k dispozici 5 kilometrů dlouhou pláž, na které skoro nikdo není," dodala manželka Felixe Slováčka, která si pobyt u moře naplánovala na deset dnů. V létě by ráda stihla ještě jednu dovolenou a nedala blok tomu, že by s ní jel tentokrát její manžel.

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) na prahu čtyřicítky začíná žít nový život bez vlivu hudební...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu