Dagmar Patrasová promluvila o dovolené s Felixem Slováčkem. Teď si čistím hlavu, vzkazuje od moře

Martin Pekárek / CNC / Profimedia
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Foto: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 6. 2021

Události posledních dnů a týdnů byly pro herečku a moderátorku Dagmar Patrasovou (65) velmi náročné nejen po emoční stránce, tak je logické, že potřebuje načerpat síly. S partičkou kamarádek vyrazila odpočívat do Španělska. "Je to taková jarní dovolená. Doufám, že pojedu ještě na dovolenou i v létě," řekla Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz a nevyloučila, že by na dovolenou odjela s manželem Felixem Slováčkem (78).

Dagmar Patrasová prožívá nádherné dny u moře, které jí dodává velkou sílu a vrací jí klid. Přiznala, že si do Španělska odjela odpočinout od událostí a nálad, které v Česku rozkolísala výtvarnice Lucie Gelemová. Ta v polovině května prohlásila, že ukončuje poměr s Felixem Slováčkem, protože od vztahu čekala víc.

"Přátelství je přeci o tom, že potrvá na věky. Já to mám postavené stejně jako on," sdělila Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že i když jedna fáze vztahu skončila, druhá může pokračovat.

Po všech těchto slovech a vztahových přemetech Dagmar Patrasová zhodnotila, že potřebuje dovolenou. "Užívám si takový slunný relax, je to jarní dovolená a věřím, že ještě mě čeká i letní dovolená. Mám po očkování a byly potřeba i testy, s kamarádkami jsme vyrazily na dámskou jízdu do Španělska," popsala Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz a dodala, že nemá ráda organizované akce.

"Pozvala nás kamarádka, která tady má dům a je to tu skvělé. Jsme tu na deset dnů. Je to příjemné, není to organizované, tak to mám mnohem raději. Děláme si tady, co chceme a kdy chceme, užíváme si skvělé prostředí a skvělé jídlo. Máme k dispozici 5 kilometrů dlouhou pláž, na které skoro nikdo není. Je tu skoro 30 stupňů Celsia a každý den teplota dál roste," usmívala se dobře naladěná Dagmar Patrasová, na které je vidět, jak jí velmi pomohlo, že je ve společnosti lidí, kteří ji mají rádi a váží si jí.

Redaktoři ŽivotvČesku.cz se také zeptali, zda jí napadlo, že na další dovolenou by vyrazila s manželem. "Dovolená s manželem? To mě ani nenapadlo. Fakt nevím. Tak řekněme, že nevím, co bude v létě. Může se stát plno věcí. Teď si tady z toho vztahu hlavně čistím hlavu," dodala odpočatě pro ŽivotvČesku.cz.

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) na prahu čtyřicítky začíná žít nový život bez vlivu hudební...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu